Staubli-Łódź Sp. z o.o.
PoliwęglanPoliwęglan

Artykuły - Wiadomości


 
Nowy sklep internetowy Elesa+Ganter - zdjęcie

Nowy sklep internetowy Elesa+Ganter

06-07-2020

75 000 produktów w jednym miejscu

Czytaj więcej

 
Zbiorniki paliwowe - czy warto w nie inwestować i jakie wybrać? - zdjęcie

Zbiorniki paliwowe - czy warto w nie inwestować i jakie wybrać?

03-07-2020

Posiadanie własnego zbiornika paliwowego w gospodarstwie czy firmie ma wiele zalet.

Czytaj więcej

 
Szybka integracja Compo Expert - zdjęcie

Szybka integracja Compo Expert

02-07-2020

Integracja niemieckiej spółki Compo Expert z Grupą Azoty przebiega bardzo szybko i powiększają się korzyści finansowe z dokonanego w listopadzie 2018 r. przejęcia. W Policach odbyło się posiedzenie Komitetu Sterującego Projektu Integracji Compo Expert i Grupy Azoty.

Czytaj więcej

 
Spawanie zrobotyzowane, czyli jak spawać robotem? - zdjęcie

Spawanie zrobotyzowane, czyli jak spawać robotem?

30-06-2020

Spawanie jest jednym z najczęściej automatyzowanych procesów. Nic dziwnego – zastąpienie siły ludzkiej w produkcjach wielkoseryjnych i wysoce powtarzalnych pozwala zaoszczędzić wiele środków i czasu. Dlaczego jeszcze to polecane rozwiązanie? Gdzie znajduje zastosowanie? Dowiedz się z poniższego artykułu.

Czytaj więcej

 
Jesteśmy gotowi na jesień przemysłową - zdjęcie

Jesteśmy gotowi na jesień przemysłową

29-06-2020

Kiedy odbędą się w Krakowie pierwsze targi przemysłowe? Czy będą one funkcjonowały tak, jak wcześniej? Czy udział w nich może pomóc wyjść firmom z kryzysu? To pytania, z którymi na co dzień mierzą się m.in. organizatorzy Targów SYMAS®/MAINTENANCE zaplanowanych na 14 15 października 2020 roku w EXPO Kraków.

Czytaj więcej

 
Kiefel: Termoformowanie włókien celulozowych - zdjęcie

Kiefel: Termoformowanie włókien celulozowych

25-06-2020

Zasada 3 U: „Unikaj kupowania zbędnych rzeczy, Użyj powtórnie, Utylizuj” powinna być czymś więcej niż tylko pustym frazesem, należy ją wprowadzić w życie. KIEFEL GmbH, Freilassing, jest partnerem technologicznym, który działa w różnych obszarach branży tworzyw sztucznych i opakowań i wspiera klientów w opracowywaniu materiałów i produktów zgodnych z ideą zrównoważonego rozwoju. Oprócz typowych tworzyw sztucznych nadających się do recyklingu, systemy firmy Kiefel mogą również przetwarzać materiały pochodzące z recyklingu (np. rPET) lub materiały na bazie biologicznej (np. PLA - polilaktyd).

Czytaj więcej

 
Aplikator etykiet ułatwi znakowanie produktów o okrągłym kształcie  - zdjęcie

Aplikator etykiet ułatwi znakowanie produktów o okrągłym kształcie

19-06-2020

Aplikacja etykiet na obiekty cylindryczne o różnych średnicach, ale niewielkiej długości z wykorzystaniem metody półautomatycznej lub w pełni automatycznej jest możliwa do wykonania na kilka sposobów. Ideą rozwiązania jest obrót etykietowanego produktu i liniowe podawanie etykiety z jednoczesnym jej dociskiem do powierzchni produktu.

Czytaj więcej

 
Współpraca Grupy Azoty z Akademią Górniczo-Hutniczą - zdjęcie

Współpraca Grupy Azoty z Akademią Górniczo-Hutniczą

18-06-2020

Grupa Azoty S.A. i Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie zawarły porozumienie w sprawie nawiązania długoterminowej współpracy. Wspólne projekty będą dotyczyły m.in. technologii związanych z ochroną klimatu.

Czytaj więcej

 
Wskaźnik położenia z czujnikiem magnetycznym MPI-R10 - zdjęcie

Wskaźnik położenia z czujnikiem magnetycznym MPI-R10

18-06-2020

Elesa+Ganter wprowadza do swojej oferty nowy wskaźnik położenia. MPI-R10 to system pomiaru przesuwu liniowego i kątowego bazujący na czujniku i liniale magnetycznym. Nowy wskaźnik charakteryzuje się łatwym montażem i pozwala na precyzyjne dopasowanie i pozycjonowanie, skracając czas regulacji do minimum.

Czytaj więcej

 
Specjalistyczne oleje dla przemysłu - zdjęcie

Specjalistyczne oleje dla przemysłu

17-06-2020

Zaopatrzenie przemysłu to nie tylko specjalistyczne części, ale również oleje przemysłowe, które zapewnią bezawaryjną pracę maszyn i urządzeń. Problem w tym, że oferta olejów wykorzystywanych w przemyśle jest bardzo zróżnicowana i wielu klientów nie wie, jaki model wybrać.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3395

Najpopularniejsze tagi