Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuły - Wiadomości


 
Elementy układów hydraulicznych zgodne z europejską normą ATEX  - zdjęcie

Elementy układów hydraulicznych zgodne z europejską normą ATEX

27-11-2020

Linia produktów ATEX to korki, korki odpowietrzające oraz wskaźniki poziomu cieczy, dostosowane do szczególnych wymagań, np. wysokiej temperatury, obciążenia pod wpływem wysokiego ciśnienia lub pracy z substancjami agresywnymi. Produkty te są wykonane zgodnie z dyrektywą europejską ATEX 2014/34/UE, która dotyczy zastosowań w środowiskach zagrożonych wybuchem dla urządzeń z grupy II, kategorii 2GD. Produkty z oznaczeniem ATEX są szczególnie polecane do stosowania w przemyśle pneumatycznym, hydraulicznym i mechanicznym.

Czytaj więcej

 
Producenci FRP zyskują przewidywalność i zdobywają zaufanie dzięki dwóm nowym środkom antyadhezyjnym firmy Chem-Trend do zastosowań wykorzystujących FRP - zdjęcie

Producenci FRP zyskują przewidywalność i zdobywają zaufanie dzięki dwóm nowym środkom antyadhezyjnym firmy Chem-Trend do zastosowań wykorzystujących FRP

24-11-2020

Chem-Trend, wiodąca na świecie firma w zakresie tworzenia i produkcji wysokowydajnych środków rozdzielających, granulatów czyszczących i innych specjalistycznych materiałów procesowych wprowadził na rynek dwa nowe środki antyadhezyjne – Chemlease® 5127 i Chemlease® 5128. Dwa uniwersalne, niezawierające silikonu środki antyadhezyjne na bazie rozpuszczalnika łączą w sobie sprawdzone technologie z łatwością użycia.

Czytaj więcej

 
Zielone inwestycje Polskiej Chemii - zdjęcie

Zielone inwestycje Polskiej Chemii

24-11-2020

Realizacja celów Europejskiego Zielonego Ładu nie będzie możliwa bez sektora chemicznego, który będzie odgrywał jedną z kluczowych ról.

Czytaj więcej

 
LANXESS - Nowa gama Pocan XHR - zdjęcie

LANXESS - Nowa gama Pocan XHR

19-11-2020

Tworzywa z politereftalanu butylenu (PBT) z nowej gamy Pocan XHR to praktyczne materiały o wszechstronnych zastosowaniach

Czytaj więcej

 
Dobre wyniki Grupy Azoty pomimo wymagającej sytuacji rynkowej - zdjęcie

Dobre wyniki Grupy Azoty pomimo wymagającej sytuacji rynkowej

19-11-2020

W III kwartale 2020 roku Grupa Azoty odnotowała zysk netto na poziomie 41 mln zł. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży ukształtowały się na poziomie 2 416 mln zł, czyli o 148 mln zł mniej niż w analogicznym okresie 2019 roku.

Czytaj więcej

 
Trzpienie ustalające do najwyższych wymagań antykorozyjnych - seria GN 818 - zdjęcie

Trzpienie ustalające do najwyższych wymagań antykorozyjnych - seria GN 818

18-11-2020

Firma Elesa+Ganter wprowadziła do oferty nową serię trzpieni ustalających GN 818.

Czytaj więcej

 
Aerozole w pojemnikach z tworzywa PET - zdjęcie

Aerozole w pojemnikach z tworzywa PET

18-11-2020

ALPLA znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie opakowań przyjaznych środowisku tym razem zaoferowała alternatywę dla aluminiowych i blaszanych puszek na aerozole. Jest nią pojemnik z tworzywa PET znanego z zastosowania do produkcji butelek.

Czytaj więcej

 
Konferencja dla branży materiałów kompozytowych CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO® - udział bezpłatny! - zdjęcie

Konferencja dla branży materiałów kompozytowych CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO® - udział bezpłatny!

17-11-2020

Przed nami ważne wydarzenie - już za 2 godziny ruszamy z CLICK-WATCH-TALK KOMPOZYT-EXPO® - bezpłatnymi spotkaniami online dla branży materiałów kompozytowych.

Czytaj więcej

 
Projekt „Polimery Police” z nowymi akcjonariuszami - zdjęcie

Projekt „Polimery Police” z nowymi akcjonariuszami

17-11-2020

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Grupy Azoty Polyolefins S.A. dokonało podwyższenia kapitału zakładowego spółki do kwoty 922.968.300 PLN.

Czytaj więcej

 
Projekt z inicjatywy EUREKA - zdjęcie

Projekt z inicjatywy EUREKA

16-11-2020

Trwa realizacja działań w ramach projektu „Rozwój technologii wytwarzania kompozycji polimerowych z recyklatem gumy oponowej w kierunku poszukiwania nowych produktów”.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3506

Najpopularniejsze tagi