Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Tylko dni dzielą nas od targów CEPLAST

Współorganizowane przez Targi Kielce międzynarodowe targi przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy odbędą się na Węgrzech od 22 do 24 listopada.

Współorganizowane przez Targi Kielce międzynarodowe targi przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy odbędą się na Węgrzech od 22 do 24 listopada.

W debiutującej w Budapeszcie wystawie CEPLAST uczestniczyć będą przede wszystkim firmy z Europy Środkowo – Wschodniej w tym z Węgier, Czech, Słowacji, Polski, Austrii, Rumunii, Serbii, Słowenii i Chorwacji. Na liście wystawców już znalazło się blisko 100 przedsiębiorstw z 10 krajów, w tym liderzy rynku jak np. węgierski TVK, polska firma P&F Wartacz czy Hungarian Investment and Trade Agency www.hita.hu. Stoisko narodowe będą też mieć firmy z Austrii.

 Zakres branżowy skupi się przede wszystkim na tym, co charakterystyczne dla tego regionu, a wystawa stanie się z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń biznesowych dla gałęzi przemysłu, jakim są tworzywa sztuczne i guma. W jednym miejscu spotkają się przede wszystkim producenci surowców i maszyn, przetwórcy oraz odbiorcy gotowych produktów. CEPLAST jest pierwszą węgierską edycją bijącej rekord na arenie międzynarodowej wystawy PLASTPOL, którą Targi Kielce w maju 2011 r. zorganizują już po raz piętnasty. Miejsce wystawy zostało wybrane nieprzypadkowo. Europa Środkowo – Wschodnia to region z długimi tradycjami przetwórczymi, gdzie działają setki firm związanych z tą branżą.

Współorganizatorem targów CEPLAST jest także ECEBD (Eastern and Central European Business Development Ltd.).

Targom towarzyszyć będzie II Środkowoeuropejskie Forum Przetwórców Tworzyw Sztucznych, którego tematem głównym będzie zwiększenie zysku firm przetwórstwa tworzyw sztucznych na rynku Europy Centralnej.

Więcej szczegółów na www.targikielce.pl

Zapraszamy!

Podobne artykuły