Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

eFaktura w Tuplex już od 1 marca

29-02-2012, 00:00

Logo TuplexJuż od 1 marca bieżącego roku ultranowoczesna eFaktura w Tuplex!

Z dniem 1 marca bieżącego roku wprowadzamy komfortową i nowoczesnę formę dystrybucji faktur w formie elektronicznej. Nowa forma faktur wprowadzona została ze względu na poprawę jakości usług świadczonych przez Tuplex Sp. z o.o.

Proponowane rozwiązanie jest w pełni zgodne z regulacjami prawnymi zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Finansów z dnia 17 grudnia 2010 roku w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej (Dz. U. z 2010 r. Nr 249, poz. 1661).

Pragniemy podkreślić, że zastąpienie papierowej formy faktury fakturą elektroniczną wpłynie pozytywnie na zwiększenie efektywności przesyłania dokumentów księgowych oraz ułatwi wzajemną komunikację. Dodatkowo stanowi istotny krok w procesie ochrony naszego, wspólnego środowiska naturalnego.

Na wskazany przez Państwa adres mailowy Tuplex Sp. z o.o. będzie przesyłał dwa pliki:

-  fakturę w postaci pliku PDF,
-  podpis elektroniczny faktury.

Jeżeli będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania/wątpliwości dotyczące faktur dystrybuowanych w formie elektronicznej zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na naszej stronie oraz do bezpośredniego kontaktu z działem handlowym.

Źródło: Tuplex Sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły