Staubli-Łódź Sp. z o.o.
PoliwęglanPoliwęglan

Artykuł Dodaj artykuł

Boral zaprasza na Plastpol 2012

Przedstawiciele firm z ponad 30 państw z całego świata zagości w tym roku na kieleckich targach Plastpol.

Boral Logo

Przedstawiciele firm z ponad 30 państw z całego świata zagości w tym roku na kieleckich targach Plastpol. Wystawa, która od kilku lat zgodnie określana jest najbardziej międzynarodową imprezą targową, również i tym razem nie powinna zawieść licznych odwiedzających.

XVI edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw to ponad 700 wystawców oraz tony nowoczesnego sprzętu. Na powiększonej powierzchni wystawienniczej prezentowane będą maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia wykorzystywane w branży, tworzywa sztuczne, komponenty, technologie recyklingu oraz zastosowania systemów informatycznych w przetwórstwie tworzyw. Osoby odwiedzające hale targowe mają również możliwość obejrzeć całe linie produkcyjne oraz proces przetwórczy produktów. Swoje rozwiązania technologiczne oraz gotowe produkty oferują również firmy z branży opakowań z tworzyw sztucznych.

Plastpol 2012 rozpocznie się 29 maja br. natomiast zakończenie wystawy zaplanowane jest na pierwszy dzień czerwca.

Artykuł został dodany przez firmę

BORAL P.P.H.U. Aleksander Borowicz

Jesteśmy firmą handlowo – usługową posiadającą wieloletnie doświadczenie na polskim rynku. Swoim klientom oferujemy szeroką gamę tworzyw technicznych, konstrukcyjnych i dekoracyjnych, mających zastosowanie w wielu różnych branżach.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły