Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Plast – Box SA sprzedał ponad ćwierć miliona wiader dla wyrobów mlecznych

30-08-2012, 00:00

Plast – Box SA od ponad 10 lat produkuje opakowania dla wyrobów mlecznych. Główny asortyment słupskiej spółki stanowią okrągłe białe wiadra o pojemności 1,5,10 oraz 20 litrów. Rosnąca popularność produktów spółki z Pomorza zaowocowała podpisaniem w ostatnich miesiącach nowych kontraktów i pozyskaniem nowych klientów. Tylko w pierwszym półroczu 2012 roku ilość wiader dostarczonych dla odbiorców z branży mleczarskiej wyniosła ponad ćwierć miliona opakowań, czyli o 74% więcej w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym, co świadczy o zwiększeniu udziału tej grupy odbiorców wśród klientów spółki Plast-Box.

Fot. Plast-Box

Plast – Box SA od ponad dekady dynamicznie rozwija współpracę z branżą mleczarską. Doświadczenie słupskiej spółki, wysoka jakoś produktów oraz zaufanie wieloletnich parterów handlowych umożliwiło osiągnięcie niezwykle satysfakcjonujących wyników finansowych. Potwierdzeniem dobrej koniunktury przedsiębiorstwa jest 124% wzrost przychodów w branży mleczarskiej uzyskanych za I półrocze 2012 roku w stosunku do analogicznego okresu w roku ubiegłym.

„Aktualnie współpracujemy z kilkudziesięcioma reprezentantami branży. Duża część z nich to nowi kontrahenci, których w ostatnim czasie zainteresowaliśmy naszą ofertą. Prowadzimy również rozmowy z kolejnymi potencjalnymi parterami handlowymi. Staramy się nieustannie poszerzać asortyment kierowany do nich, uzupełniając go o uniwersalne rozwiązania - takimi z pewnością są pokrywki do okrągłych wiader foliowanych oraz plastikowe rączki do wiader 20L, które niedawno wprowadziliśmy na rynek” – mówi Andrzej Sadowski, Członek Zarządu Przedsiębiorstwa Tworzyw Sztucznych Plast – Box SA.

Plast – Box SA intensywnie pracuje nad udoskonaleniem oferty okrągłych wiader dla branży mleczarskiej. Spółka planuje rozpocząć dostawy szeroko stosowanych przez rynkowych liderów, nowych opakowań zdobionych za pomocą technologii IML. Uatrakcyjnienie oferty o nowe typy wiader zdobionych wysokiej jakości etykietą ma pozwolić spółce pozyskać nowych parterów handlowych zarówno w kraju, jak i za granicą.

Źródło: Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły