Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

36 branżowych warsztatów On-Line – PROCAD NetCafe powraca

PROCAD NetCafe to cykl 36, bezpłatnych warsztatów on-line w trakcie, których w sposób praktyczny prezentowane są najnowsze systemy inżynierskie ze stajni Autodesk.

PROCAD NetCafe to cykl 36, bezpłatnych warsztatów on-line w trakcie, których w sposób praktyczny prezentowane są najnowsze systemy inżynierskie ze stajni Autodesk. To swoisty internetowy fenomen, który co roku przyciąga przed monitory komputerów setki architektów, inżynierów i projektantów. W tym roku PROCAD NeCcafe rozpocznie się 22 listopada i potrwa do 7 grudnia.

Jak to wygląda?

Poprzez aplikację Go to webinar każdy uczestnik na żywo śledzi warsztat na ekranie swojego komputera. Może zadawać pytania, wskazywać elementy na pulpicie prowadzącego, które wymagają wytłumaczenia czy też wchodzić w dyskusje z innymi uczestnikami. Dodatkowo, w tej edycji będzie można również podglądać jak poszczególni szkoleniowcy pracują przy użyciu manipulatorów firmy 3dconnexion.

Tematy warsztatów skupiają się na praktycznych problemach projektowych. Prezentują innowacyjne możliwości programów Autodesk takich jak: AutoCAD, Inventor, Revit, 3ds Max, itd., a prowadzone są przez specjalistów z PROCAD SA, Autodesk i Datech. Wszystkie warsztaty są nagrywane, a po zakończeniu PROCAD Netcafe zostaną On-Line udostępnione uczestnikom.

Dodatkowo, na każdego uczestnika czekają e-certyfikaty uczestnictwa, konkursy z nagrodami(do wygrania m.in. 3 manipulatory 3Dconnexion) i inne atrakcje

Więcej informacji oraz bezpłatna rejestracja na stronie: www.procad.pl/ncfe

Podobne artykuły