Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

ANWIL WŚRÓD PRZYJACIÓŁ „OLIGO”

22-01-2013, 00:00

18 stycznia br. podczas Koncertu Wielu Serc, podsumowującego działalność Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO w roku 2012. ANWIL S.A. wyróżniony został statuetką „Przyjaciel OLIGO”.

Stowarzyszenie OLIGO to organizacja pozarządowa, działająca we Włocławku od 2004 roku. Powstało z myślą o dzieciach i dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną oraz ich rodzinach, którzy potrzebują fachowej pomocy i wsparcia.

Działania podejmowane przez Stowarzyszenie mają na celu wypełnienie luki w zakresie opieki i terapii osób niepełnosprawnych intelektualnie, z fachową pomocą specjalistów, przy współudziale rodziców lub opiekunów. Prowadzą oni zajęcia terapeutyczne i rehabilitacyjne oraz organizują imprezy integracyjne.

Tego typu działalność ma szanse rozwoju przede wszystkim dzięki bezinteresownemu wsparciu darczyńców, którzy współpracują ze Stowarzyszeniem na różne sposoby, niosąc pomoc merytoryczną, materialną i rzeczową. Zorganizowany już po raz ósmy Koncert Wielu Serc, który odbył się w auli Seminarium Duchownego we Włocławku 18 stycznia br., był swoistą formą podziękowania dla darczyńców Stowarzyszenia.  Miło nam poinformować, iż obok ANWILU, statuetkę „Przyjaciel OLIGO” otrzymała także Spółka PRO-LAB.

Źródło: Anwil S.A.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły