Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Nagrody Forbes’a...

12-04-2013, 00:00

Grupa Azoty S.A. zdobyła pierwsze miejsce w „Rankingu najdynamiczniej rozwijających się spółek giełdowych” magazynu Forbes oraz wyróżnienie dla prezesa zarządu Grupy Azoty S.A. Jerzego Marciniaka w „Rankingu Najlepszych Prezesów Spółek Giełdowych” wg Forbes’a. Są to najnowsze nagrody, przywiezione z siódmej edycji Ogólnopolskiego Forum Zarządów Spółek Giełdowych, które odbyło się we Wrocławiu w dniach 10-11 kwietnia br.

Ogólnopolskie Forum Zarządów Spółek Giełdowych to wyjątkowe wydarzenie, które stanowi platformę wymiany poglądów i debaty w gronie osób, instytucji nadzorujących i tworzących rynek kapitałowy w Polsce, przedstawicieli rządu, reprezentantów Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, zarządów spółek giełdowych, a także ekspertów rynku z kraju i zagranicy. Przygotowane w odnowionej formule – we współpracy z magazynem Forbes – było również okazją do wręczenia nagród i wyróżnień najlepszym. Nagrody przyznane zostały w pięciu kategoriach: banki, surowce, infrastruktura, przemysł i budownictwo, spółki konsumpcyjne. Wyróżnienia otrzymały najlepsze, najszybciej i najdynamiczniej rozwijające się spółki giełdowe, wybrane na podstawie tempa wzrostu przychodów, aktywów, kapitałów, wskaźników rentowności i osiąganych rezultatów w ostatnich trzech latach.

W tegorocznym Forum wziął udział prezes zarządu Grupy Azoty S.A. Jerzy Marciniak, który – jako jego uczestnik i zarazem gość Forum – nie tylko mógł podzielić się z uczestnikami Forum swoją wiedzą i doświadczeniem, ale także miał podwójny powód do dumy: odebrał dyplom i statuetkę za pierwsze miejsce dla Grupy Azoty S.A. w „Rankingu najdynamiczniej rozwijających się spółek giełdowych”, przygotowanym przez magazyn Forbes oraz wyróżnienie dla swojej osoby w „Rankingu Najlepszych Prezesów Spółek Giełdowych” tegoż magazynu.

W ramach tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Forum Zarządów Spółek Giełdowych podsumowano osiągnięcia spółek i menadżerów w roku 2012.

Więcej informacji >>>

Źródło: Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Azoty S.A.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm chemicznych, przedsiębiorstwem sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej. Łączymy ponad 80-letnią tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy producentem poszukiwanych na rynku tworzyw konstrukcyjnych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły