Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Grupa Azoty nagradza rolników

08-05-2013, 00:00

Grupa Azoty LOGO

Grupa Azoty wyłoniła zwycięzców konkursu na najlepsze hasło reklamujące Grupę i produkowane przez nią nawozy. Laureaci – rolnicy – otrzymali nagrody pieniężne oraz trzy Mercedesy. Nagrody rozdano w Szczecinie podczas gali podsumowującej konkurs. W uroczystości udział wzięli m.in. wiceprezes zarządu Z.Ch. „Police” S.A. Wojciech Naruć oraz dyrektor Biura Marketingu Strategicznego Grupy Azoty Izabela Turza.

– Grupa Azoty dysponuje najlepszą i największą ofertą produktową dla rolników. Skupiamy się na tym, aby nasi klienci byli zadowoleni i korzystali z produktów wytwarzanych w Policach, Tarnowie, Kędzierzynie i Puławach. Jesteśmy przekonani, że tego typu promocja pozwoli dotrzeć do jeszcze większej ilości odbiorców i zwróci ich uwagę na naszą ofertę – powiedział Wojciech Naruć, wiceprezes zarządu Zakładów Chemicznych „Police” S.A.

W rywalizacji na najlepsze hasło reklamowe dla Grupy Azoty wzięli udział rolnicy z całej Polski. Zwyciężył Pan Jerzy Małachowski z gminy Stubno, drugie miejsce zajął Pan Jacek Rurarz z gminy Poręczew, a trzecie Pan Paweł Dyjak z gminy Gryfice. Każdy z laureatów odebrał nagrodę – jeden z trzech Mercedesów (I miejsce – Sprinter, II miejsce – Vito, III miejsce – Citan) oraz nagrody pieniężne. Dodatkowo rozlosowane zostały cztery nagrody – bony na kwotę 4000 zł do wykorzystania na zakup nawozów produkowanych przez organizatora konkursu. Hasła, które zdobyły uznanie kapituły to: „GRUPA AZOTY – EFEKT Z GRUNTU ZNAKOMITY”, „NAWOZY GRUPY AZOTY – STWORZONE DO TEJ ROLI!” oraz „NAWOZY GRUPY AZOTY. WSZYSTKO CZEGO ZIEMIA ZAPRAGNIE”.

– Celem konkursu było rozpowszechnienie znajomości marki oraz czynny udział klientów Grupy Azoty w rozwoju firmy. Dzięki staraniom uczestników tworzona jest wartość dodana, która sprawia, że Grupa Azoty stale rozwija się i jest zwrócona w stronę konsumentów z korzyścią zarówno dla siebie, jak i dla samych zainteresowanych – powiedziała Izabela Turza, dyrektor Biura Marketingu Strategicznego Grupy Azoty.

Warunkiem przystąpienia do konkursu był zakup po 1.200 kg nawozu azotowych i wieloskładnikowych oraz nadesłanie swojej propozycji sloganu reklamowego. Wśród uczestników znaleźli się zarówno rolnicy indywidualni, jak i podmioty prowadzące działalność rolniczą. Niebagatelna pula nagród sprawiła, że konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Wyłonienie zwycięscy okazało się niezwykle trudne z uwagi na olbrzymią ilość trafnych oraz bardzo kreatywnych propozycji.

Źródło: Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Azoty S.A.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm chemicznych, przedsiębiorstwem sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej. Łączymy ponad 80-letnią tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy producentem poszukiwanych na rynku tworzyw konstrukcyjnych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły