Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

PLASTPOL z nagrodami

13-05-2013, 00:00

Grupa Azoty S.A. wystawiająca się na XVII Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL w Kielcach zdobyła wyróżnienie w kategorii „Tworzywa i środki pomocnicze w przetwórstwie tworzyw sztucznych” za Tarnamid R HF (high flow) oraz wyróżnienie za aranżację stoiska.

Trwające od 7 do 10 maja targi zgromadziły łącznie kilkanaście tysięcy osób. Kielecki PLASTPOL jest bowiem jedną z największych imprez branżowych w Europie – swoje produkty przedstawią na nim najważniejsze firmy branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Lista ponad 700 wystawców z ponad 30 krajów, prezentujących zarówno maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia, komponenty, tworzywa sztuczne, jak również całe linie przetwórcze wraz z rozwiązaniami informatycznymi wykorzystywanymi w branży, niewątpliwie świadczy o skali i randze tychże targów w sektorze chemicznym.

Na wystawie o tak wielkim znaczeniu marketingowym nie mogło zabraknąć Grupy Azoty S.A. Podczas trwających cztery dni targów przedstawiciele największego koncernu chemicznego w Polsce zaprezentowali kompleksową ofertę tworzyw konstrukcyjnych: Tarnamid®, Tarnoform® wraz z ich modyfikowanymi odmianami. Udział w targach okazał się marketingowym sukcesem i zaprocentował kolejnymi nagrodami. Grupa Azoty zdobyła wyróżnienie w kategorii „Tworzywa i środki pomocnicze w przetwórstwie tworzyw sztucznych” za Tarnamid R HF (high flow) – wysoko wypełnione kompozyty poliamidu 6 o polepszonych właściwościach przetwórczych oraz wyróżnienie za aranżację stoiska, które w tym roku cieszyło się wyjątkowo dużym zainteresowaniem z co najmniej dwóch powodów. Pierwszy to bogata oferta produktowa i fachowe doradztwo, które są niepodważalnym atrybutem Spółki, drugi to goście specjalni: nadzieja polskiego narciarstwa Piotr Żyła – znakomity skoczek, którego partnerem jest Grupa Azoty S.A. oraz zawodnik Tarnowskiej Unii Janusz Kołodziej. Uczestnicy PLASTPOL-u, odwiedzający stoisko tarnowskiej spółki, mieli niepowtarzalną okazję porozmawiać z utytułowanymi zawodnikami oraz uzyskać ich autograf.

Więcej informacji >>>

Źródło: Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Azoty S.A.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm chemicznych, przedsiębiorstwem sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej. Łączymy ponad 80-letnią tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy producentem poszukiwanych na rynku tworzyw konstrukcyjnych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły