Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

ANWIL Sponsorem Wielkiej Wagi

10-04-2014, 00:00

Anwil logoJako Firma o zasięgu ogólnokrajowym i europejskim ANWIL optymalizuje płaszczyznę komunikacji dostosowując ją do swoich ambicji, aspiracji i celów.

Na mocy podpisanej w marcu br. umowy sponsoringowej ANWIL rozpoczyna strategiczną współpracę z Polskim Związkiem Podnoszenia Ciężarów. To pierwszy w historii Spółki projekt na poziomie sponsora generalnego kadry narodowej.

- Sponsoring sportowy na poziomie narodowej kadry otwiera przed ANWIL zupełnie nowe możliwości. Chcemy, aby nasi klienci kojarzyli ANWIL nie tylko z najwyższą jakością produktów i usług, ale także z wartościami takimi jak ambicja, siła, wytrwałość, zaangażowanie i determinacja. Stawiając sobie takie cele z pełną świadomością wybraliśmy właśnie podnoszenie ciężarów -  dyscyplinę sportową, która zapisała wiele wspaniałych kart w historii polskiego sportu i której reprezentanci należą do światowej czołówki – uzasadnił decyzję Spółki Prezes Zarządu ANWIL Krzysztof Wasielewski.

Zawarcie umowy sponsoringowej z ANWIL, to wydarzenie bez precedensu także dla Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów. W swojej dziewięćdziesięcioletniej historii Polski Związek Podnoszenia Ciężarów, po raz pierwszy porozumiał się z polską Firmą w kwestii zaangażowania na poziome sponsora generalnego. Zgodnie z umową ANWIL będzie Generalnym Sponsorem Reprezentacji Polski w Podnoszeniu Ciężarów we wszystkich kategoriach wiekowych.

- Rozpoczęcie współpracy z firmą ANWIL, stanowi jedną z naszych najważniejszych decyzji ostatnich lat. Cieszymy się z pozyskania tak znaczącego i rozpoznawalnego sponsora, jakim jest włocławski ANWIL. Wierzę, że właśnie współpracując z takim sponsorem, jesteśmy w stanie sięgać po najwyższe laury we wszystkich kategoriach wiekowych -  powiedział Szymon Kołecki, prezes Polskiego Związków Podnoszenia Ciężarów.

W reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy Kobiet i Mężczyzn znalazło się 7 pań – w kat. 48 kg Marzena Karpińska, w kat. 58 kg. Joanna Łochowska i Agata Grzegorek, w kat. 69 kg Patrycja Piechowiak, w kat. 75 kg Ewa Mizdal oraz w kat. + 75 kg Sabina Bagińska, Magdalena Pasko oraz 8 mężczyzn – w kat. 56 kg Dominik Kozłowski, w kat. 69 kg Damian Wiśniewski, w kat. 85 kg: Krzysztof Zwarycz, w kat. 94 kg: Tomasz Zieliński i Adrian Zieliński, w kat. 105 kg: Arkadiusz Michalski oraz w kat. + 105 kg Marcin Dołęga i Krzysztof Klicki.

Jeśli chodzi o panie, największe nadzieje na miejsce w czołówce wiążemy z występami – w kat. 48 kg Marzeny Karpińskiej, w kat. 58 kg Joanny Łochowskiej i w kat. 75 kg Ewy Mizdal.  Wśród mężczyzn liderami są – mistrz olimpijski z Londynu w kat. 85 kg Adrian Zieliński oraz trzykrotny mistrz świata w kat. 105 kg Marcin Dołęga. Obaj nasi utytułowani zawodnicy mają szanse na zajęcie w Tel Awiwie pozycji wśród najlepszych ciężarowców Europy w kat. 94 i + 105.  

Źródło: Anwil S.A.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły