Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Grupa Azoty S.A. Partnerem Strategicznym Konferencji „Wallstreet”

Grupa Azoty S.A. zaprasza na 19 edycję Konferencji Inwestorskiej „WallStreet”, która odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015 w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Grupa Azoty S.A. zaprasza na 19 edycję Konferencji Inwestorskiej „WallStreet”, która odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015 w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Konferencja Inwestorska „WallStreet”Konferencja Inwestorska „WallStreet” to największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Europie Środkowej organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Jak co roku będzie obfitować w liczne spotkania, prelekcje i panele dyskusyjne, które stanowią wyjątkową okazję aby zdobyć lub poszerzyć fachową i rzetelną wiedzę z zakresu inwestycji kapitałowych.

W piątkowy wieczór 29 maja zaplanowano spotkanie pod tytułem „Jest chemia między nami”. Gospodarzem spotkania będzie Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A. Andrzej Skolmowski. Ponadto przedstawiciele Grupy Azoty S.A., Partnera Strategicznego konferencji, uczestniczyć będą m.in. w panelu dyskusyjnym „Lokomotywy polskiej giełdy, czyli perspektywy rozwoju gospodarki”, a także w tradycyjnych targach „Akcjonariat”.

Więcej o Konferencji Wallstreet.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Azoty S.A.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm chemicznych, przedsiębiorstwem sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej. Łączymy ponad 80-letnią tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy producentem poszukiwanych na rynku tworzyw konstrukcyjnych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły