Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Zapraszamy na PLASTPOL Kielce

Innowacyjne rozwiązania i unikalne produkty stanowią klucz do sukcesu, dlatego Grupa Azoty – wiodąca w Polsce grupa chemiczna

Zapraszamy na PLASTPOL Kielce Grupa AzotyInnowacyjne rozwiązania i unikalne produkty stanowią klucz do sukcesu, dlatego Grupa Azoty – wiodąca w Polsce grupa chemiczna – zaprasza na targi PLASTPOL Kielce, które odbędą się  w dniach 17-20 maja (hala E – stoisko 33).

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL to największa impreza dla branży tworzyw sztucznych w tej części Europy. Rokrocznie targi gromadzą setki wystawców z całego świata, stając się platformą wymiany doświadczeń najważniejszych firm sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych. Charakter, ranga i zasięg wydarzenia sprawiają, że co roku uczestniczy w nim  kilkuset wystawców z ponad 30 krajów, prezentujących maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia, komponenty, tworzywa sztuczne, jak również całe linie przetwórcze wraz z rozwiązaniami informatycznymi wykorzystywanymi w branży tworzywowej.

Pozycja lidera na rynku chemicznym zobowiązuje, dlatego na wystawie o tak silnym wydźwięku nie może zabraknąć Grupy Azoty. Podczas trwających cztery dni targów przedstawiciele największego koncernu chemicznego w Polsce zaprezentują kompleksową ofertę tarnowskich tworzyw konstrukcyjnych wraz z ich modyfikowanymi odmianami oraz szeroką gamę produktów segmentu OXO produkowanych w Kędzierzynie-Koźlu.

Zapraszamy!
Hala E, stoisko 33 w dniach 17-20 maja 2016 r.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Azoty S.A.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm chemicznych, przedsiębiorstwem sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej. Łączymy ponad 80-letnią tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy producentem poszukiwanych na rynku tworzyw konstrukcyjnych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły