Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Zmiany w zarządzie Grupy Azoty S.A.

Rada Nadzorcza Spółki na posiedzeniu w dniu 20 maja 2016 roku dokonała zmian w składzie Zarządu Grupy Azoty S.A.  

Zmiany w zarządzie Grupy Azoty S.A.Rada Nadzorcza Spółki na posiedzeniu w dniu 20 maja 2016 roku dokonała zmian w składzie Zarządu Grupy Azoty S.A.

Rada Nadzorcza Grupy Azoty 20 maja 2016 r. dokonała zmian personalnych w zarządzie tarnowskiej Spółki. Rada Nadzorcza odwołała ze składu Zarządu Andrzeja Skolmowskiego, który w firmie odpowiadał za finanse i IT. Do zarządu został natomiast powołany na stanowisko Wiceprezesa Pan Paweł Łapiński. Na piątkowym posiedzeniu Rada Nadzorcza podjęła także decyzje o powierzeniu funkcji Wiceprezesa Zarządu dotychczasowym dwóm członkom zarządu - Panom Tomaszowi Hincowi i Józefowi Rojkowi. Zmiany nastąpiły z dniem podjęcia uchwał.

Pan Paweł Łapiński, nowy Wiceprezes Grupy Azoty ukończył 1998 r. Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania. Jest specjalistą w zakresie zarządzania procesami produkcyjnymi, oraz zarządzania przedsiębiorstwem produkcyjnym. Pan Łapiński ma wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w polskiej chemii. Przez osiem lat był związany z Boryszewem. Od 2007 roku był prezesem spółki Struga SA.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Azoty S.A.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm chemicznych, przedsiębiorstwem sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej. Łączymy ponad 80-letnią tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy producentem poszukiwanych na rynku tworzyw konstrukcyjnych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły