Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Przyszli technicy technologii chemicznej już na początku nauki dostaną od ANWIL-u po 1500 zł

ANWIL przekonuje gimnazjalistów, że nie tylko w przenośni, ale i dosłownie opłaca się uczyć w klasie pod jego patronatem we włocławskim Zespole Szkół Chemicznych (ZSCH).  

Przyszli technicy technologii chemicznej już na początku nauki dostaną od ANWIL-u po 1500 złANWIL przekonuje gimnazjalistów, że nie tylko w przenośni, ale i dosłownie opłaca się uczyć w klasie pod jego patronatem we włocławskim Zespole Szkół Chemicznych (ZSCH). 

Uczniowie, którzy od września rozpoczną naukę zawodu technik technologii chemicznej mogą otrzymać od spółki benefity finansowe o wartości nawet 1500 zł. Najlepsi dostaną także stypendia.

Gimnazjaliści, którzy interesują się naukami ścisłymi i z nimi wiążą swoją przyszłość zawodową koniecznie powinni rozważyć kontynuację nauki we włocławskim Zespole Szkół Chemicznych w klasie o profilu technik technologii chemicznej, nad którą patronat objął ANWIL.

Nowo utworzona klasa będzie liczyć tylko 16 osób, co zapewni komfortowe warunki nauki i umożliwi indywidualne podejście nauczycieli oraz ekspertów-pracowników ANWIL-u do kształcących się w niej uczniów. Będą się oni uczyć w systemie dualnym, tzn. teorię poznawać podczas zajęć w Zespole Szkół Chemicznych, a umiejętności praktyczne i doświadczenie zawodowe zdobywać w czasie praktyk w ANWIL-u.

Najlepsi uczniowie otrzymają również ufundowane przez włocławską spółkę z Grupy ORLEN stypendia naukowe oraz dofinansowanie do kosztów nauki, mogące sięgnąć aż 1500 zł. Na tę kwotę składają się: dofinansowanie kosztów dojazdu do szkoły (MPK, PKS, PKP) w wysokości do 100 zł miesięcznie przez cały rok szkolny, do 200 zł dopłaty na zakup podręczników, a dla uczniów rozpoczynających naukę w klasie patronackiej ANWIL tzw. pakiet startowy (plecak, strój sportowy etc.) o wartości około 300 zł.

Kluczowym dla wszystkich zainteresowanych podjęciem nauki w klasie o profilu technik technologii chemicznej powinien być fakt, że jej najlepsi absolwenci będą mogli dołączyć do grona pracowników ANWIL-u.

Szczegóły dotyczące nauki w klasie pod patronatem spółki znajdują się na stronie Zespołu Szkół Chemicznych: http://zsch.wek.pl/?id=67

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły