Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Diamentowe Centrum Innowacji Edoradca

Sześćdziesięciu zatrudnionych doradców, ekspertów, naukowców oraz 1,5 mld zł pozyskanych dotacji, a teraz nagroda od Miesięcznika Forbes. Warto było!

...Otrzymaliśmy nagrodę Miesięcznika Forbes.

Sześćdziesięciu zatrudnionych doradców, ekspertów, naukowców oraz 1,5 mld zł pozyskanych dotacji, a teraz nagroda od Miesięcznika Forbes. Warto było!

Diamentowe Centrum Innowacji Edoradca7 czerwca 2016r. dyrektor zarządzający segmentu biznes i finanse w Grupie Onet, pan Roman Młodkowski wręczył nam certyfikat „Diamenty Forbesa 2016”. Otrzymane wyróżnienie to ukoronowanie 15 lat pracy zespołu firmy Edoradca, z której wywodzi się Centrum Innowacji Edoradca (CIE). Przez te lata pomogliśmy ponad 600 przedsiębiorcom uzyskać i rozliczyć środki z funduszy europejskich (przeznaczone na doradztwo, inwestycje, szkolenia oraz badania i rozwój).

Jednak nie tylko pomagaliśmy zdobywać środki na prowadzenie innowacyjnych projektów, ale sami zrobiliśmy krok w tym kierunku.

W ubiegłym roku na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Tczewie spółka ukończyła budowę nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego. Gdy tworzyliśmy CIE, mieliśmy nadzieję, że pomoże ono rozwinąć skrzydła rodzimym firmom, które chcą inwestować w nowe technologie. Z wielką satysfakcją możemy powiedzieć, że właśnie tak się stało!

Centrum świadczy przedsiębiorcom kompleksową usługę. Nasi eksperci, obok działań związanych z pozyskiwaniem dofinansowania, przejmują obowiązki związane z koordynowaniem projektu. Wspierają też proces komercjalizacji wyników badań. W ten sposób pomagamy firmom zrealizować projekty badawczo-rozwojowe łączące strefę nauki i biznesu.

Dzisiaj, z satysfakcją możemy powiedzieć, że skutecznie promujemy opracowywanie i wdrażanie zaawansowanych technologii. Pamiętamy, że innowacyjne firmy z sektora MSP mają kluczowe znaczenie dla przyszłości polskiej gospodarki. One doskonale radzą sobie w warunkach zaciętej i dynamicznej konkurencji na światowych rynkach.

Najtęższe umysły i wiodące instytucje.

Przedsiębiorcy, którzy decydują się na współprace z CIE, zyskują znakomite warunki do finansowania i realizacji nowych technologii. Dzieje się tak m.in., dlatego, że dysponujemy doświadczoną międzynarodową kadrą naukową, współpracujemy z polskimi i zagranicznymi instytucjami naukowymi, a także klastrami i Parkami Naukowo-Technologicznymi.

Młodzi naukowcy przyszłości

Cóż jednak po współpracy z dojrzałymi naukowcami, gdy nie przygotowujemy ich następców? To dlatego poszliśmy krok dalej i w Centrum Innowacji Edoradca pobudzamy pasję odkrywania u młodzieży. Finansujemy i organizujemy warsztaty EDU LAB dla uczniów pomorskich szkół.

Liczymy na to, że kolejne publikacje w uznanych czasopismach naukowych będziemy zawdzięczać młodym naukowcom, których poprowadziliśmy na drogę odkryć.

Przyszłość jest ekscytująca

Nagroda otrzymana od Forbes to potwierdzenie, że szybkim krokiem zmierzamy w dobrym kierunku. Z niecierpliwością czekamy na kolejne odkrycia i przełomowe badania wykonane w naszych laboratoriach. Dbamy o właściwe warunki do ich prowadzenia. Działamy zgodnie z ISO 9001, posiadamy status Centrum Badawczo Rozwojowego udzielony przez Ministerstwo Gospodarki.

Zapraszamy do współpracy!

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły