Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Omni3D rozpoczyna sprzedaż w Arabii Saudyjskiej - podpisanie umowy dystrybucyjnej z firmą FDIND

29-01-2020, 11:30

To dobry początek 2020 roku dla Omni3D - polski producent przemysłowych drukarek 3D typu FDM / FFF, podpisał umowę z pierwszym resellerem w Arabii Saudyjskiej – firmą FDIND Future Dimensions Company. Tym samym Omni3D potwierdza plany rozszerzenia sprzedaży przemysłowych drukarek 3D na nowych rynkach eksportowych.   

Omni3D rozpoczyna sprzedaż w Arabii Saudyjskiej - podpisanie umowy dystrybucyjnej z firmą FDIND

Arabia Saudyjska to całkiem nowy i bardzo obiecujący obszar dla polskiego producenta przemysłowych drukarek 3D. Dokładnie rok temu, w styczniu 2019 właśnie tam powstał pierwszy dom wydrukowany w technologii 3D. Co więcej, władze Arabii Saudyjskiej zapowiadają dalsze wykorzystanie technologii druku 3D w kolejnych projektach infrastrukturalnych. 

„FDIND to nasz pierwszy reseller w regionie, z którym wiążemy nadzieję dynamicznego rozwoju. Jestem przekonany, że nasza pasja i doświadczenie pozwoli na osiągnięcie wspólnego sukcesu i wzmocni wizerunek marki Omni3D na świecie ” – mówi Tomasz Graniec, Export Manager Omni3D

Firma Future Dimensions Company (FDIND) to kompleksowy dostawca usług związanych z drukiem 3D w Arabii Saudyjski. Swoje usługi świadczy w sektorze przemysłu lotniczego, cywilnego oraz architektonicznego.

Omni3D jest czołowym polskim producentem przemysłowych drukarek 3D w technologii FFF, oferującym sprzedaż urządzeń, ich długoterminowy wynajem oraz druk 3D na zlecenie. 

Firma FDIND z Arabii Saudyjskiej stała się 19 aktywnym resellerem firmy. 

Podobne artykuły