Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Hermetyzacja elektroniki - szkolenie w AMB Technic 11-12 stycznia 2017

03-02-2017, 00:00

Od ponad 20 lat firma AMB Technic dostarcza na Polski rynek przemysłowy rozwiązania z zakresu precyzyjnego i powtarzalnego dozowania płynów montażowych. Każdego dnia spotykamy się z wieloma zagadnieniami z przemysłu motoryzacyjnego, elektronicznego, farmaceutycznego oraz wielu innych, które sami z przyjemnością odkrywamy i jednocześnie jesteśmy zaskakiwani. Zdobywamy wiedzę, doświadczenie oraz opracowujemy rozwiązania na bazie posiadania jednego z najnowocześniejszych laboratoriów w Europie.

Wiedząc, że istnieje zapotrzebowanie na wiedzę specjalistyczną przede wszystkim wśród naszych Klientów, postanowiliśmy dzielić się tą wiedzą przez organizację specjalistycznych szkoleń w postaci wykładów, a również wiedzę praktyczną. Dlatego nasze szkolenia zawsze rozpoczynamy od TESTU WIEDZY, aby przekazywać wiedzę, której nasi słuchacze nie znają. Na kolażach prezentujemy wybrane kadry z ostatniego szkolenia: HERMETYZACJA ELEKTRONIKI (11-12 stycznia 2017).

Zapraszamy na kolejne najbliższe szkolenie AKTYWACJA POWIERZCHNI już 8-9 lutego. Zostało parę dni! Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na stronę http://szkolenia.amb.pl i do kontaktu telefonicznego!

Hermetyzacja elektroniki - szkolenie w AMB Technic 11-12 stycznia 2017

Źródło: AMB Technic

Artykuł został dodany przez firmę

AMB Technic

Dozowanie klejów i uszczelniaczy to nasza pasja! Profesjonalne systemy dozujące do klejów, żywic, silikonów, smarów, olejów itp.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły