Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

SEMINARIUM Klejenie w procesach produkcyjnych

23-06-2017, 00:00

 

Wraz z rozwojem preparatów i urządzeń, klejenie staje się coraz bardziej popularną i perspektywiczną metodą montażu. Szczególnie jest to widoczne w branżach związanych z motoryzacją, kolejnictwem i awiacją. Klejenie to proces produkcyjny i jest to metoda wymagająca niezbędnej wiedzy od osób, które za ten proces są odpowiedzialne.

Obserwujemy na rynku duże zainteresowanie tematyką klejenia. Zdecydowaliśmy się wyjść na przeciw tym oczekiwaniom i wesprzeć zorganizowanie seminarium technicznego przez Polskie Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Montażu.

W dniu 22 czerwca w Chorzowie, w licznej grupie, spotkaliśmy się z inżynierami i technikami zainteresowanymi usystematyzowaniem i pogłębieniem tej niezbędnej wiedzy dotyczącej metod klejenia w procesach produkcyjnych, oraz obniżeniem kosztów procesu przez prawidłowy dobór preparatów klejowych i metod dozujących.

Każdy uczestnik otrzymał poświadczony imienny certyfikat uczestnictwa. Wśród prelegentów udział wzięli specjaliści z firmy AMB Technic:

  • Mariusz Zawierucha – prowadzący temat „Przygotowanie i aktywacja powierzchni przed klejeniem”;
  • Wawrzyniec Śmigielski – wystąpił w temacie „Szczegółowe wymagania przy doborze urządzeń dla klejów dwuskładnikowych (epoksydowych i metakrylowych)”;
  • Grzegorz Szypulski – odpowiedzialny za „Precyzyjne dozowanie klejów jednoskładnikowych”.

SEMINARIUM Klejenie w procesach produkcyjnych

Źródło: AMB Technic

Artykuł został dodany przez firmę

AMB Technic

Dozowanie klejów i uszczelniaczy to nasza pasja! Profesjonalne systemy dozujące do klejów, żywic, silikonów, smarów, olejów itp.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły