Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Pierwsze w Polsce targi przemysłu kablowego ruszą wiosną w Sosnowcu

Expo Cable 2011 – I. Targi Technologii, Wykorzystania Kabli i Przewodów w Przemyśle odbędą się 11 i 12 maja w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia. Wezmą w nich udział producenci kabli i przewodów, maszyn do wytwarzania, przetwarzania kabli, producentów osłon kablowych, światłowodów, gniazdek  a także osprzętu elektroinstalacyjnego.

Expo Cable 2011 – I. Targi Technologii, Wykorzystania Kabli i Przewodów w Przemyśle odbędą się 11 i 12 maja w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia. Wezmą w nich udział producenci kabli i przewodów, maszyn do wytwarzania, przetwarzania kabli, producentów osłon kablowych, światłowodów, gniazdek a także osprzętu elektroinstalacyjnego.

Do tej pory w naszym kraju nie było podobnej imprezy, a jednocześnie firmy działające w branży elektroinstalacyjnej potrzebowały nie tylko ekspozycji i promocji swoich wyrobów, ale także spotkania w szerszym gronie, ułatwiającego wymianę doświadczeń oraz przedyskutowania problemów napotykanych w ich działalności. Poświadcza to Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki, która objęła patronat nad tym wydarzeniem.

Już teraz widać, że zainteresowanie Targami Expo Cable jest duże. Do Expo Silesia wciąż już zgłaszają się nowi wystawcy, głównie producenci kabli, drutu i przewodów, ale także sprzętu, narzędzi i akcesoriów do ich instalacji, przetwarzania, montażu i okablowania, układania linii kablowych. Wśród wystawców znajdą się także firmy wytwarzające osprzęt siłowy, elektroinstalacyjny, aparaturę modułową, czy automatykę przemysłową.

Organizatorzy spodziewają się, że prezentacja nowych rozwiązań technologicznych, aktualnych nowinek z zakresu elektrotechniki i elektryki z pewnością zainteresuje i przyciągnie do sosnowieckiej hali przedstawicieli przemysłu górniczego, hutniczego oraz energetycznego, jak również specjalistów, automatyków, elektryków, projektantów - konstruktorów urządzeń i maszyn, personel i pracowników odpowiedzialnych za serwis, naprawę, obsługę oraz konserwację maszyn i urządzeń służących do produkcji oraz przetwarzania przewodów i kabli.

Aglomeracja górnośląska, w której zlokalizowany jest ośrodek targowy Expo Silesia, jest największym ośrodkiem przemysłowym w Polsce, w którym przemysł ciężki – górnictwo, hutnictwo, przemysł maszynowy, wciąż odgrywają wiodącą rolę. W zasięgu kilkudziesięciu kilometrów od Expo Silesia działa tysiące firm, na co dzień korzystających z kabli i przewodów. Spotkanie z ich przedstawicielami na targach Expo Cable to gwarancja nawiązania nowych kontaktów handlowych i zwiększenia sprzedaży.

Artykuł został dodany przez firmę

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

Expo Silesia to nowoczesne działające na rynku od 2008 roku centrum targowo-konferencyjne zlokalizowane w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły