Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

ExpoOpakowania & WAGexpo - zmiana terminu forum

Szanowni Państwo, w ciągu ostatnich tygodni doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. strefie czerwonej. W związku z powyższym, zostaliśmy zmuszeni do zmiany terminu Forum Technologii Pakowania i Ważenia ExpoOPAKOWANIA&WAGexpo na listopad 2021 roku. Zmianie ulega także termin wydarzeń towarzyszących Targom.

Szanowni Państwo, w ciągu ostatnich tygodni doszło do znaczącego wzrostu zakażeń związanych z epidemią COVID-19 i pogorszenia ogólnej sytuacji epidemicznej w Polsce. Cały kraj znalazł się w tzw. strefie czerwonej. W związku z powyższym, zostaliśmy zmuszeni do zmiany terminu Forum Technologii Pakowania i Ważenia ExpoOPAKOWANIA&WAGexpo na listopad 2021 roku. Zmianie ulega także termin wydarzeń towarzyszących Targom.

Naszym celem jest organizacja spotkań branżowych na jak najwyższym poziomie, tak aby przynosiły one korzyści zarówno Wystawcom jak i odwiedzającym. Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna w Polsce jak i sytuacja biznesowa naszych Partnerów poprawi się i pozwoli na przygotowanie targów oraz wydarzeń towarzyszących z pełnym zaangażowaniem. Dołożymy wszelkich starań, aby targi w nowym terminie zostały zorganizowane profesjonalnie i spełniły oczekiwania wszystkich uczestników.

Dalsze informacje na temat Targów i wydarzeń towarzyszących będziemy Państwu przekazywać na bieżąco.

Artykuł został dodany przez firmę

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

Expo Silesia to nowoczesne działające na rynku od 2008 roku centrum targowo-konferencyjne zlokalizowane w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły