Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Książka: PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN Ćwiczenia

Prezentujemy najnowsze wydanie znanej książki z zakresu podstaw konstrukcji maszyn – jednego z najpowszechniejszych przedmiotów technicznych, wykładanych na uczelniach wyższych.

PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN
Ćwiczenia

 

PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN Ćwiczenia PWN

Autor/Redaktor: Ryszard Knosala, Piotr Gendarz, Aleksander Gwiazda, Andrzej Baier

Format: B5

Rodzaj oprawy: miękka

ISBN: 978-83-01-19731-5

Cena: 59 zł

Liczba stron: 250

Wydanie: I

Data premiery: 23.02.2018

 

EPUB/MOBI: TAK

IBUK: TAK

Zamów czasopismo >>>


Prezentujemy najnowsze wydanie znanej książki z zakresu podstaw konstrukcji maszyn – jednego z najpowszechniejszych przedmiotów technicznych, wykładanych na uczelniach wyższych.

Książka ma postać praktyczną – każdy rozdział jest osobnym zadaniem z zakresu weryfikacji rozwiązań konstrukcyjnych elementów maszyn.

Na zadania te składają się:

  • treść zadania,
  • uwagi i wyjaśnienia (część wykładu pozwalająca rozwiązać zadanie),
  • różne metody obliczeń – przedstawione krok po kroku z dokładnymi objaśnieniami.

Z książki można wybrać różne zestawy zadań do rozwiązania w ramach ćwiczeń z „Podstaw konstrukcji maszyn” oraz „Projektowania inżynierskiego”. Tematyka zadań przedstawiona w tej książce obejmuje najważniejsze zagadnienia z programu nauczania tych przedmiotów.

Z książki tej mogą korzystać m.in. studenci kierunków Mechaniki i Budowy Maszyn, Automatyki i Robotyki, Mechatroniki, Zarządzania i Inżynierii Produkcji, a także słuchacze studiów podyplomowych czy profesjonaliści – inżynierowie, technicy itd.

Artykuł został dodany przez firmę

PWN

PWN od początku swojego istnienia jest źródłem wiarygodnej, rzetelnej wiedzy. W Grupie PWN dobrze rozumiemy wagę naszego zobowiązania i cenimy tradycję, na której wychowały się pokolenia Polaków.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły