Koszyk: BRAK

Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Rusza 5. edycja programu Ambasador Marki Grupa Azoty

Jesteś studentem, doktorantem, działasz aktywnie na rzecz społeczności studenckiej i wiążesz swoją przyszłość z sektorem przemysłowym? Grupa Azoty rozpoczyna nabór dla osób, które w roku akademickim 2021/2022 będą reprezentować koncern na swoich uczelniach jako Ambasadorzy Marki Grupa Azoty.

Rusza 5. edycja programu Ambasador Marki Grupa Azoty

Jesteś studentem, doktorantem, działasz aktywnie na rzecz społeczności studenckiej iwiążesz swoją przyszłość z sektorem przemysłowym? Grupa Azoty rozpoczyna nabór dla osób, które w roku akademickim 2021/2022 będą reprezentować koncern na swoich uczelniach jako Ambasadorzy Marki Grupa Azoty.

Zadaniem Ambasadorów będzie budowanie pozytywnego wizerunku Grupy Azoty na uczelniach.  W trakcie rocznej kadencji wybrani studenci i doktoranci będą wspierać Grupę Azoty w organizacji wydarzeń promocyjno-informacyjnych, skierowanych do środowiska akademickiego.

Ambasadorzy będą m.in. organizować webinaria z udziałem specjalistów z Grupy Azoty, edukacyjne warsztaty on-line, czy zamieszczać informacje o koncernie w mediach społecznościowych.

W zamian za współpracę Ambasadorzy otrzymają benefity w postaci: miesięcznego wynagrodzenia, możliwości zwiedzania zakładów, udziału w spotkaniach integracyjnych oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych już na etapie kształcenia. Najlepsi Ambasadorzy mogą też liczyć na wsparcie przedsiębiorstwa w realizacji własnych projektów naukowych.

- Dla mnie to była przede wszystkim niesamowita przygoda. Ciekawe projekty i możliwość współpracy z ekspertami z branży nawozowo-chemicznej. To motywacja do dalszego działania i bezcenna pomoc przy wyborze najlepszej ścieżki rozwoju - podkreśla Katarzyna Tutaj, studentka Politechniki Warszawskiej, która była Ambasadorką Marki Grupa Azoty w poprzedniej edycji

Zaproszenie do udziału w programie skierowane jest przede wszystkim do członków studenckich kół naukowych, samorządów oraz organizacji studenckich, a także osób zaangażowanych w sprawy uczelni.

W Grupie Azoty od kilku lat z powodzeniem realizujemy program ambasadorski, który wspiera młodych ludzi na ścieżce rozwoju zawodowego. W dzisiejszych czasach, kiedy kluczem do sukcesu jest nie tylko posiadana wiedza, ale również umiejętność jej praktycznego wykorzystania, bardzo ważne jest aby studenci i doktoranci mieli możliwość jej zdobycia już na etapie procesu edukacji.  Program Ambasador Marki Grupa Azoty – daje tę szansę. Społeczna Odpowiedzialność Biznesu stanowi jeden z istotnych obszarów działalności naszej organizacji – mówi Izabela Karwala, koordynator programu Ambasador Marki Grupa Azoty, Centrum Badawczo Rozwojowe Grupy Azoty.

Nabór trwa od 1 do 31 października 2021 r. Szczegółowe informacje, formularz rekrutacyjny dostępny jest na stronie: https://www.grupaazoty.com/ambasador-marki

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Azoty S.A.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm chemicznych, przedsiębiorstwem sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej. Łączymy ponad 80-letnią tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy producentem poszukiwanych na rynku tworzyw konstrukcyjnych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły