Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Spotkaj ekspertów ze swojej branży na targach SyMas i MAINTENANCE

02-08-2011, 00:00

Jak szacują eksperci z branży budowlanej, wzrost zapotrzebowania na cement w bieżącym roku wyniesie od 5 do 8%.  Zwiększający się popyt na ten surowiec  pochodzi przede wszystkim z budownictwa drogowego. Ważnym  czynnikiem rozwoju sektora materiałów sypkich i masowych w branży budowlanej pozostają  projekty związane z ochroną środowiska, a także duże zapotrzebowanie w budownictwie mieszkaniowym. Wszystkie te czynniki wpływają na zwiększające się zapotrzebowanie na materiały budowlane.

Jeśli  w gestii Państwa przedsiębiorstwa znajduje się produkcja materiałów budowlanych lub też wykorzystują Państwo w swojej działalności ostateczne produkty, takie jak cement, wapno czy żwir, to warto pomyśleć nad zwiększeniem efektywności  swoich działań oraz nad nawiązaniem współpracy z firmami dostarczającymi sprawdzone rozwiązania  dla branży materiałów sypkich i masowych. Świetną okazją ku temu będzie odwiedzenie III edycji targów obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas, która odbędzie się w dniach 5 i 6 października b.r. w Krakowie.

W czasie targów uznane firmy z Polski i zagranicy zaprezentują na swoich stoiskach m.in.:

• maszyny sortujące, mieszające i kruszące,
• wyposażenie podnoszące i wywrotkowe,
• systemy ważenia, dozowania, urządzenia mierzące zapylenie,
• dmuchawy oraz filtry odpylające,
• systemy magazynowania, rozładunku i przeładunku materiałów sypkich,
• silosy wraz z wyposażeniem.

Imprezy organizowane według formuły easyFairs® nie tylko wystawa targowa, ale i cykl wydarzeń towarzyszących. Stałym elementem targów są branżowe seminaria learnShops™ - są to prezentacje i pokazy przygotowane przez specjalistów i ekspertów z uznanych firm dostarczających sprzęt i praktyczne rozwiązania dla branży materiałów sypkich i masowych. W czasie tegorocznej edycji targów zaprezentowane zostaną takie tematy jak m.in.:

• Transport i logistyka transportu kruszyw w latach 2010-2012. 
• Zawory zaciskowe AKO- seria VMC.
• SFET: Filtry w atmosferze wybuchowej – przykłady.
• Automatyczne półpodbieraki materiałów sypkich.

Podczas targów SyMas odbędzie się także Międzynarodowe Seminarium INDEX- Zagrożenia Wybuchowe w Zakładach Przemysłowych ATEX organizowane przez firmę Tessa Wolf i Synowie (www.strefaex.eu). Aby zapewnić Państwu dostęp do możliwie najszerszej oferty produktów powiązanych z branżą materiałów sypkich i masowych równolegle z targami SyMas odbędą się targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji MAINTENANCE (www.easyfairs.com/mtc2011)

Juz dziś zapraszamy Państwa do uczestnictwa w targach oraz zachęcamy do wcześniejszej rejestracji on-line. Na stronie internetowej mogą Państwo również znaleźć wiele przydatnych informacji, a także zapoznać się z ciągle powiększającą się listą wystawców.

Targi obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych SyMas

5 października 2011 r.: 9:00 - 16:00
6 października 2011 r.: 9:00 - 15:30

Hala Targów w Krakowie
ul. Centralna 41a, Kraków

Podobne artykuły