Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Artykuł Dodaj artykuł

Jeszcze tylko cztery miesiące: branże z dużą nadzieją oczekują na wire 2012 i Tube 2012 w Düsseldorfie

Jeszcze tylko cztery  miesiące do wielkiego wydarzenia. wire 2012 i Tube 2012, targi drutu, kabli i rur, światowe numery 1 w swoich dziedzinach, wiosną 2012 zaprezentują technologiczne rewelacje w halach targowych nad Renem.

Jeszcze tylko cztery  miesiące do wielkiego wydarzenia. wire 2012 i Tube 2012, targi drutu, kabli i rur, światowe numery 1 w swoich dziedzinach, wiosną 2012 zaprezentują technologiczne rewelacje w halach targowych nad Renem.

Od 26 do 30 marca 2012 obydwie wiodące imprezy targowe wire, Międzynarodowe Targi Drutu i Kabli i Tube, Międzynarodowe Targi Rur, już po raz 13. równolegle odbędą się w Düsseldorfie.

Aktualny stan zgłoszeń na obie imprezy wprawia organizatorów z Düsseldorfu w bardzo dobry nastrój. Na wire do początku grudnia zgłosiło się 1.142 wystawców z 45 krajów. Tradycyjnie mocno na wire 2012 reprezentowane są firmy z Włoch, Belgii, Francji, Austrii, Holandii, Szwajcarii, Turcji, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Cieszy także wysoka ilość zgłoszeń ze Szwecji. Większość wystawców zza oceanu pochodzi z USA, Chin, Indii i Tajwanu. Wszystkie 1.142 firmy łącznie wynajęły jak dotąd 56.000 m2 powierzchni wystawowej

wire 2012 zaprezentuje maszyny do produkcji i uszlachetniania drutu, narzędzia i materiały pomocnicze do technologii procesowych oraz materiały i druty specjalne. Zobaczyć będzie można ponadto innowacje z dziedziny techniki kabli, pomiarów, sterowania i regulacji oraz  kontroli. Ofertę uzupełniają takie dziedziny jak logistyka, systemy transportu i opakowania.

Maszyny do drutu, kabli i włókien szklanych, producenci drutu i kabli umieszczeni będą w halach 9 do 12, 16 i 17. W hali 15 znajdzie się technika formowania (Fastener Technology), a w hali 16 także technika produkcji sprężyn (Spring Making)

Tube może cieszyć się podobnie dobrym stanem zgłoszeń. 868 wystawców z 44 krajów, wśród nich większość europejskich firm z Włoch, Francji, Holandii, Austrii, Polski, Szwajcarii, Hiszpanii, Turcji, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Cieszy także duża liczba zgłoszeń z Republiki Czeskiej. Jak dotąd wystawcy Tube zajęli 46.600 m2 powierzchni wystawowej netto.

Tube zajmie hale od 1 do 7a. Osprzęt do rur zlokalizowano w halach 1 i 2, handel i produkcja rur pokażą się w halach 2, 3, 4 i 7.0. Technika formowania znajdzie się w hali 5. Maszyny do obróbki rur prezentowane będą w halach 6 i 7a. W części hali 7a zlokalizowano także maszyny i urządzenia.

Na Tube pokaże się cała paleta od produkcji rur, przez ich obróbkę i przetwarzanie. Oferta obejmuje surowce, rury i osprzęt, maszyny do produkcji rur i maszyny używane, narzędzie technologiczne, materiały pomocnicze oraz technikę pomiarów, sterowania i regulacji. Rurociągi i technologia OCTG, profile i ich technologia, urządzenia kontrolne i takie obszary jak automatyzacja magazynów, urządzenia sterowania i kontroli uzupełniają bogatą ofertę targową.

Aktualne informacje o obu targach znaleźć można na portalach internetowych pod: www.wire.de i www.Tube.de

Podobne artykuły