Staubli-Łódź Sp. z o.o.	P.P.H.U. TRANS-WESTGmbH Sp. z o. o.
Master Colors
KF Technologie Sp. z o.o. HURMAK Polska Sp. z o.o. Polimarky
Podgląd
dostępny

Logistyka Odzysku

Zamów książkę

Autor: M&M Consulting
Wydawnictwo: Media Tech s.c.
Stron: 1
Druk: tak
Wersja elektroniczna: nie
ISBN: brak informacji


Ocena: 0,0 Opinie: 0

Data wydania:

01-01-2000

Druk w kolorze:

tak

Papier kredowy:

nie

Twarda oprawa:

nie

Czasopismo Logistyka Odzysku przedstawia innowacyjne i generujące korzyści podejście do prowadzenia gospodarki odpadami w przedsiębiorstwie.
 
Jak prowadzić biznes przyjazny środowisku? Jak wykorzystywać odpady w swojej firmie? Jakie korzyści drzemią w zwrotach i reklamacjach? Czym jest muda i jak unikać marnotrawstwa w prowadzeniu biznesu? Dlaczego warto prowadzić zielone biuro? Odpowiedzi znajdą Państwo na łamach kwartalnika!
 
Logistyka Odzysku to także aktualności i zmiany w przepisach prawa dotyczącego ochrony środowiska oraz kalendarium obowiązków przedsiębiorców w zakresie sprawozdawczości.
 
Cel czasopisma Logistyka Odzysku
 
Celem czasopisma jest zachęcanie do współpracy przemysłu i firm gospodarki odpadami nad zwiększaniem efektywności surowcowej polskiej gospodarki.
 
Rada naukowa
 
Pretendujemy do bycia wydawnictwem popularno-naukowym. Naszą ambicją jest stopniowe zwiększanie naukowego charakteru czasopisma, zaś celem – spełnienie wysokich kryteriów Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Poznaj Radę Naukową Logistyki Odzysku.
 
Publikujemy recenzowane artykuły naukowe.
 
Chcemy znaleźć się w najbardziej prestiżowych bazach cytowań jak: Web of Science, Journal Citations Report czy Scoups.
 
Pismo dostępne w wybranych salonach EMPIK, prenumeracie Kolporter oraz w sprzedaży internetowej.
 
Odzysk wody tematem wiodącym styczniowego numeru Logistyki Odzysku
 
Odzysk wody to temat, który cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Ponowne używanie i odzyskiwanie części wody wykorzystywanej w domu czy w zakładzie pracy pozwala nie tylko chronić środowisko ale także zmniejszać koszty domowego czy firmowego budżetu. Jakie ciekawe rozwiązania w tej tematyce ma do zaoferowania rynek?
 
Systemy pozwalające na recykling ścieków szarych, recykling wody w zakładach przemysłowych, system odzysku wody w zarządzaniu dostawami wody – to tylko niektóre tematy opisane w kwartalniku Logistyka Odzysku. W czasopiśmie także rozważania na temat wpływu branży wodno-kanalizacyjnej na gospodarkę wodną oraz raport na temat jakości wód w Polsce.
 
Ponadto opisane zostały zagadnienia związane z nową Ustawą o gospodarce opakowaniami i odpadami opakowaniowymi (Dz. U. z 2013 r. Poz. 888) takie jak: kłopotliwe zwolnienie przedsiębiorców wielomateriałowych wprowadzających na rynek produkty w opakowaniach o łącznej masie do 1 tony, zmiany dotyczące organizacji odzysku oraz opakowań.

Czasopismo dostępne w wybranych EMPIKach i  w sprzedaży internetowej już od stycznia 2014 r.

brak

Brak załączników