Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Plast-Box rozwija zakład na Ukrainie zdjęcie

Plast-Box rozwija zakład na Ukrainie

W ramach realizacji pierwszego etapu strategii rozwoju grupy, Plast-Box zakupił pod koniec 2010 roku nową wtryskarkę marki Husky o sile zamykania 800 ton do swojego ukraińskiego zakładu. Spółka pracuje ponadto nad poprawą efektywności wykorzystywania dotychczasowych maszyn. Zarząd prognozuje, że dzięki takim działaniom wydajność zakładu na Ukrainie do końca 2012 roku roku wzrośnie dwukrotnie. 

Czytaj więcej

 
Szerokie perspektywy na Ukrainie zdjęcie

Szerokie perspektywy na Ukrainie

Plast-Box prognozuje stały wzrost sprzedaży swoich wyrobów na wschodzie. W związku z sytuacją gospodarczo-energetyczną na Ukrainie, zwiększa się popyt na produkty, które dotychczas nie były szeroko stosowane. Dzięki rozbudowie infrastruktury produkcyjno-magazynowej ukraińskiego zakładu, Plast-Box planuje pozyskać nowe kontrakty od miejscowych producentów farb i lakierów oraz zaspokoić potrzeby nienasyconego rynku.

Czytaj więcej

 
Rozwój bez granic - firma Plast - Box S.A. otwiera nową fabrykę na Ukrainie zdjęcie

Rozwój bez granic - firma Plast - Box S.A. otwiera nową fabrykę na Ukrainie

Powstanie w Czernihowie nowego zakładu produkcyjnego firmy Plast – Box S.A. to doskonały przykład rozwoju polskich firm i budowania wizerunku na rynkach zagranicznych poprzez łączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych i umiejętne wykorzystanie potencjału regionu. Dzięki takim założeniom możliwa jest realizacja misji firmy wyrażająca się w przekonaniu, że potrzeby klientów to najlepsze źródło inspiracji

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 3