Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.
 
Keyence oferuje szybki, precyzyjny mikrometr o częstotliwości próbkowania 16 kHz z innowacyjnym systemem optycznym zdjęcie

Keyence oferuje szybki, precyzyjny mikrometr o częstotliwości próbkowania 16 kHz z innowacyjnym systemem optycznym

Nowy, innowacyjny produkt zapewnia większą dokładność, stabilność, szybkość i łatwość obsługi w porównaniu z poprzednią generacją mikrometrów serii LS-7000, będących jednymi z flagowych produktów w ofercie firmy.

Czytaj więcej

 
System szybkiego wizyjnego wykrywania defektów dla firmy Gemalto zdjęcie

System szybkiego wizyjnego wykrywania defektów dla firmy Gemalto

Firma Gemalto zwiększyła możliwości produkcyjne dzięki zastosowaniu systemu wizyjnego Keyence CV-5000. Jest on wykorzystywany do inspekcji przeźroczystych powłok żywicznych zapewniających ochronę mikromodułów stosowanych przy produkcji kart inteligentnych i pozwala na szybkie zatrzymanie linii produkcyjnej po wykryciu defektu.

Czytaj więcej

 
IM-6600: systemy pomiarowe serii IM dla szerszego zakresu aplikacji zdjęcie

IM-6600: systemy pomiarowe serii IM dla szerszego zakresu aplikacji

Oferowane przez firmę Keyence urządzenia pomiarowe IM do określania wymiarów na bazie optyki zrewolucjonizowały rynek inspekcji wizyjnej, zapewniając znaczne skrócenie czasu pomiaru.

Czytaj więcej

 
Makroskopy VR-3000 do natychmiastowego, bezkontaktowego wymiarowania 3D zdjęcie

Makroskopy VR-3000 do natychmiastowego, bezkontaktowego wymiarowania 3D

Makroskop VR-3000 jest pierwszym na świecie systemem mogącym przeprowadzać pomiary 3D w ciągu kilku sekund, a nie w ciągu kilkudziesięciu minut, jak ma to miejsce w przypadku konwencjonalnych systemów z ramionami pomiarowymi.

Czytaj więcej

 
Profilografy serii LJ-V zdjęcie

Profilografy serii LJ-V

Profilografy nowej serii LJ-V stanowią przełom technologiczny w swojej klasie urządzeń. Oprócz 30-krotnie większej szybkości działania od najszybszych odpowiedników dostępnych obecnie na rynku, pozwalają na bieżąco obserwować trójwymiarowy rezultat skanowania.

Czytaj więcej

 
Czujniki laserowe serii LR-Z zdjęcie

Czujniki laserowe serii LR-Z

Wykrywanie obiektów za pomocą czujników odbiciowych jest często utrudnione przez takie czynniki, jak kolor obiektu, materiał, wykończenie powierzchni i środowisko pracy.

Czytaj więcej

 
Wspomaganie procesów przemysłowych na targach w Sosnowcu zdjęcie

Wspomaganie procesów przemysłowych na targach w Sosnowcu

Listopad co roku w Expo Silesia zdominowany jest przez targi HAPexpo związane z automatyką i pneumatyką. W tym roku do oferty sosnowieckiego organizatora w weszły kolejne tematy: Targi Robotyzacji i Automatyzacji w Przemyśle ROBOTshow oraz Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.

Czytaj więcej

 
Ramię w ramię - Nauka i biznes na targach EuroLab oraz CrimeLab zdjęcie

Ramię w ramię - Nauka i biznes na targach EuroLab oraz CrimeLab

Zakończyły się jubileuszowe XV Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab oraz II Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 8