Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
 
Zmiana terminu PLASTPOL zdjęcie

Zmiana terminu PLASTPOL

W związku z ogłoszeniem stanu epidemiologicznego w Polsce i wielu innych krajach, zorganizowanie w dniach 19-22 maja 2020 Targów PLASTPOL stało się niemożliwe. Na podstawie licznych rozmów z naszymi partnerami, wystawcami i gośćmi targów zadecydowaliśmy, że wiodące w naszym regionie Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL odbędą się od 6 do 9 października 2020.

Czytaj więcej

 
Targi PLASTPOL 2019. Stoisko D-37. Zapraszamy! zdjęcie

Targi PLASTPOL 2019. Stoisko D-37. Zapraszamy!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska KF Technologie podczas XXIII targów PLASTPOL w Kielcach, gdzie oczekiwać będą na Państwa eksperci z firm: KIEFEL Technologies, VAN DAM Machine, MP3 s.r.l, Viscotec (Starlinger) wraz z całym zespołem KF Technologie.

Czytaj więcej

 
PLASTPOL 2019 – REKORD razy trzy zdjęcie

PLASTPOL 2019 – REKORD razy trzy

Kto odwiedził Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy, które w Targach Kielce odbyły się po raz 23., tego nie trzeba przekonywać, że to największe wydarzenie branży w Polsce.   

Czytaj więcej

 
WITTMANN Group na targach PLASTPOL POWER FOR FUTURE zdjęcie

WITTMANN Group na targach PLASTPOL POWER FOR FUTURE

Na tegorocznych targach PLASTPOL chcemy zaskoczyć Państwa nowościami obejmującymi zarówno wtryskarki, roboty jak i urządzenia peryferyjne. Wittmann i Wittmann Battenfeld konsekwentnie rozwija konstrukcję swych maszyn i urządzeń. Wprowadzając nowe rozwiązania i nowe modele wyposażenia staramy się nie tylko reagować na potrzeby rynku ale też aktywnie go kreować.

Czytaj więcej

 
Wystawy narodowe, nowości, konferencje i międzynarodowy biznes czyli PLASTPOL 2019 w Kielcach zdjęcie

Wystawy narodowe, nowości, konferencje i międzynarodowy biznes czyli PLASTPOL 2019 w Kielcach

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych to od wielu edycji niewątpliwie największe wydarzenie branży przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce, ale również jedno z najbardziej cenionych wydarzeń w Europie.

Czytaj więcej

 
Stexor Polska na Plastpol 2018 zdjęcie

Stexor Polska na Plastpol 2018

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie stoiska Stexor Polska na tegorocznych targach Plastpol 2018. Na naszym stoisku na Plastpol Stexor zaprezentował maszynę Vision Maxx 100, czyli wtryskarkę z nowej linii Premium, charakteryzującą się bardzo obszernymi wymiarami między kolumnami, pozwalającą na montaż zaawansowanych technologicznie, dużych form wtryskowych. 

Czytaj więcej

 
PODZIĘKOWANIA - PLASTPOL 2018 zdjęcie

PODZIĘKOWANIA - PLASTPOL 2018

W imieniu naszych Partnerów oraz własnym pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na XXI Międzynarodowych Targach Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL, które odbyły się w dniach 23-26 maja 2017 w centrum wystawienniczym Targi Kielce.  

Czytaj więcej

 
PLASTPOL 2018 – najważniejsze w Polsce, cenione za granicą zdjęcie

PLASTPOL 2018 – najważniejsze w Polsce, cenione za granicą

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL w Targach Kielce to ekspozycja ponad 800 firm z 36 krajów świata. W jednym miejscu można zobaczyć najnowsze maszyny, roboty, linie produkcyjne, komponenty, metody recyklingu tworzyw sztucznych. 

Czytaj więcej

 
TARGI PLASTPOL 2017 zdjęcie

TARGI PLASTPOL 2017

Relacja z targów Plastpol 2017 w Kielcach

Czytaj więcej

 
Stexor Polska na Plastpol 2017 zdjęcie

Stexor Polska na Plastpol 2017

W dniach 23-26 maja 2017 roku odbędzie się kolejne, 21. edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL 2017.

Czytaj więcej

 
TARGI PLASTPOL – 21 EDYCJA zdjęcie

TARGI PLASTPOL – 21 EDYCJA

Zupełnie nowy wygląd,  całkowicie odmieniony wystrój i układ stanowiska, ciekawe atrakcje oraz spora grupa kompetentnych pracowników firmy – to tylko namiastka tego, co i kto czeka na Państwa podczas odwiedzenia naszego stoiska w trakcie trwania XXI Targów Plastpol.

Czytaj więcej

 
NAGRODA dla iVON na PLASTPOL 2017 zdjęcie

NAGRODA dla iVON na PLASTPOL 2017

Miło nam poinformować, że komisja konkursowa targów PLASTPOL 2017 postanowiła przyznać WYRÓŻNIENIE w kategorii techniki specjalne dla urządzenia iVON

Czytaj więcej

 
23-26 maja 2017 Kielce PLASTPOL Hala D Stoisko 72 zdjęcie

23-26 maja 2017 Kielce PLASTPOL Hala D Stoisko 72

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 72 w hali D podczas targów PLASTPOL w dniach od 23 do 26 maja w Kielcach. 

Czytaj więcej

 
Targi PLASTPOL 2017 W Kielcach zdjęcie

Targi PLASTPOL 2017 W Kielcach

Serdecznie zapraszamy na targi PLASTPOL 2017, które odbędą się w Kielcach w dniach od 23 do 26 maja. 

Czytaj więcej

 
ZAPRASZAMY NA TARGI PLASTPOL 2017 zdjęcie

ZAPRASZAMY NA TARGI PLASTPOL 2017

Zapraszamy Państwa na nasze stoisko 61 w halib B na targach Plastpol w Kielcach.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 170