Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Teksturowane EPP – zrównoważona alternatywa dla branży automotive? zdjęcie

Teksturowane EPP – zrównoważona alternatywa dla branży automotive?

Nowoczesne technologie przetwórstwa umożliwiają precyzyjne nanoszenie tekstur na części techniczne z tworzywa EPP. Firma Knauf Industries udoskonaliła ten proces i wprowadziła autorską paletę 36 wzorów nawiązujących do ekologicznych trendów we wzornictwie. O innowacjach w technologii obróbki spienionych tworzyw rozmawiamy z Patrickiem Sutterem, Chief Innovation Officerem w Knauf Industries.

Czytaj więcej

 
Zrównoważone podejście do kosztów produkcji zdjęcie

Zrównoważone podejście do kosztów produkcji

Najważniejszym założeniem obróbki skrawaniem jest produkcja precyzyjnie wykonanych części przy jak najmniejszym nakładzie kosztów, doprowadzając do maksymalnego zwiększenia zysków.

Czytaj więcej

 
MIDEST 2014: Pierwsze rezultaty napawają optymizmem od 4 do 7 listopada w centrum wystawowym Paris Nord Villepinte zdjęcie

MIDEST 2014: Pierwsze rezultaty napawają optymizmem od 4 do 7 listopada w centrum wystawowym Paris Nord Villepinte

Organizatorzy targów nie spoczywają na laurach po sukcesie edycji 2013, podczas której powierzchnia wystawowa salonu i liczba wystawców pozostała stabilna, zaś liczba gości wzrosła o 7% w porównaniu z 2012 rokiem pomimo trudnego kontekstu gospodarczego panującego w branży we Francji i na całym świecie.

Czytaj więcej

 
Clariant rozwija skrzydła zdjęcie

Clariant rozwija skrzydła

Przedstawiciele firmy Clariant wbijają pierwszą łopatę pod budowę nowego zakładu w Konstantynowie Łódzkim Nowoczesny zakład pozwoli podwoić produkcję a w przyszłości również zwiększyć zatrudnienie Inwestycja, warta 38 milionów złotych, powstanie w ramach Łódzkiej SSE.

Czytaj więcej

 
Nagrody dla nowatorskich produktów wykorzystujących fluoropolimery DuPont zdjęcie

Nagrody dla nowatorskich produktów wykorzystujących fluoropolimery DuPont

Firma DuPont zaprasza do kolejnej edycji konkursu o nagrody Plunkett Awards 2008 za najbardziej proekologiczne i innowacyjne rozwiązania, z okazji 70-lecia wynalezienia tworzywa Teflon®

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 5