Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.
 
Wyjątkowa elastyczność siedziska zdjęcie

Wyjątkowa elastyczność siedziska

Nowa generacja ekologicznych komponentów, tzw. e-Air, które reprezentuje włóknina Airknit, doskonale sprawdza się w branży meblarskiej, zapewniając właściwą wentylację i elastyczność siedzisk mebli tapicerowanych. Firma TSH-Tarczyński od wielu lat zajmuje się dystrybucją komponentów mebli tapicerowanych, produkowanych przez sprawdzonych europejskich wytwórców.

Czytaj więcej

 
Innowacyjne Moduły dystansowe 3D zdjęcie

Innowacyjne Moduły dystansowe 3D

Firma TSH Tarczyński wprowadziła na polski rynek innowacyjne wypełnienia tapicerskie, wentylacyjno-siedziskowe, oferowane w formatkach, tak zwane Moduły dystansowe 3D. Są to produkty bardzo wysokiej jakości, które ze względu na swoje właściwości znacząco podwyższają komfort klimatyczny siedzenia i leżenia na różnych miękkich powierzchniach.   

Czytaj więcej

 
Odpowiednia wentylacja zdjęcie

Odpowiednia wentylacja

Innowacyjne wypełnienie tapicerskie, potocznie nazywane Sandwichvariant, powstało w wyniku termicznego zlaminowania włóknin dystansowych Airknit i dzianin dystansowych 3D, zapewniając tym samym odprowadzanie ciepła i wilgoci na niespotykanym dotąd poziomie.

Czytaj więcej

 
Siedzisko, które oddycha zdjęcie

Siedzisko, które oddycha

Włóknina Airknit zwiększa elastyczność punktową siedziska i jest wielokrotnie bardziej odporna na odkształcenia od typowych komponentów puszystych.   

Czytaj więcej

 
Innowacyjne Moduły dystansowe 3D zdjęcie

Innowacyjne Moduły dystansowe 3D

Firma TSH Tarczyński wprowadziła na polski rynek innowacyjne wypełnienia tapicerskie, wentylacyjno-siedziskowe, oferowane w formatkach, tak zwane Moduły dystansowe 3D.

Czytaj więcej

 
Wysoki komfort siedzenia + ekologia = pianka przyszłości zdjęcie

Wysoki komfort siedzenia + ekologia = pianka przyszłości

Firma TSH Tarczyński, znany na polskim rynku dystrybutor i przedstawiciel handlowy wielu renomowanych producentów pianek  poliuretanowych z Europy Zachodniej, wprowadziła do oferty innowacyjny produkt – nową generację pianek poliuretanowych, tzw. ekologiczne pianki sojowe.

Czytaj więcej

 
Pianki Visco, które podwyższą jakość pokrowców materacowych zdjęcie

Pianki Visco, które podwyższą jakość pokrowców materacowych

Pianki termoplastyczne na bazie oleju sojowego, niedawno wprowadzone na polski rynek, to doskonały materiał do podwyższenia jakości pokrowców materacowych.

Czytaj więcej

 
Dla większego komfortu użytkowania zdjęcie

Dla większego komfortu użytkowania

Dzięki unikalnemu połączeniu najnowocześniejszych technologii i materiałów najwyższej jakości, pianki EUCAFEEL HT4515 osiągają zupełnie nowy wymiar oddychalności i komfortu snu.

Czytaj więcej

 
Targi Wspomagania Procesów Przemysłowych od 13 do 15 listopada w Expo Silesia zdjęcie

Targi Wspomagania Procesów Przemysłowych od 13 do 15 listopada w Expo Silesia

Już tylko kilka dni dzieli nas od rozpoczęcia Targów Wspomagania Procesów Przemysłowych. W dniach 13-15 listopada w Expo Silesia zaprezentują się firmy z branży robotyki, hydrauliki, automatyki i pneumatyki oraz technik smarowniczych.

Czytaj więcej

 
Wspomaganie procesów przemysłowych na targach w Sosnowcu zdjęcie

Wspomaganie procesów przemysłowych na targach w Sosnowcu

Listopad co roku w Expo Silesia zdominowany jest przez targi HAPexpo związane z automatyką i pneumatyką. W tym roku do oferty sosnowieckiego organizatora w weszły kolejne tematy: Targi Robotyzacji i Automatyzacji w Przemyśle ROBOTshow oraz Targi Olejów, Smarów i Płynów Technologicznych dla Przemysłu OILexpo.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 10