Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.
 
Zakup gruntu pod budowę nowej hali zdjęcie

Zakup gruntu pod budowę nowej hali

Po wielu miesiącach poszukiwań i negocjacji zostały zakupione grunty pod budowę nowej hali produkcyjnej firmy Technicoat. Grunty zlokalizowane są w miejscowości Czechowice-Dziedzice.

Czytaj więcej

 
Diamenty Forbes’a 2015 zdjęcie

Diamenty Forbes’a 2015

TECHNICOAT SP. Z O.O. znalazła się w prestiżowym gronie Diamentów Forbes’a 2015 przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Czytaj więcej

 
Nowa fabryka Technicoat zdjęcie

Nowa fabryka Technicoat

Technicoat otwiera pierwszą w Europie Środkowej licencjonowaną linię produkcyjną DIBS (DuPont Industrial Bakery Solutions – Rozwiązania DuPont dla piekarni przemysłowych).

Czytaj więcej

 
AUDYT ISO 9001 zdjęcie

AUDYT ISO 9001

W styczniu 2015 roku firma TECHNICOAT przeszła z bardzo dobrym rezultatem audyt nadzorczy ISO 9001.

Czytaj więcej

 
NOWA FABRYKA W INDIACH zdjęcie

NOWA FABRYKA W INDIACH

Jesienią 2016 roku planujemy otwarcie nowej fabryki w Pune w Indiach – inwestycja ta warta będzie miliony €, w której docelowo zostanie zatrudnionych 30 Pracowników.

Czytaj więcej

 
Nowe wózki widłowe zdjęcie

Nowe wózki widłowe

Firma TECHNICOAT zakupiła dwa nowe wózki widłowe dla zakładów produkcyjnych z Czechach i Polsce. Nowe wózki znacznie ułatwią prace logistyczne w zakładach.

Czytaj więcej

 
IBA 2015 zdjęcie

IBA 2015

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na światowych targach piekarstwa IBA. Monachium, 12-17.09.2015

Czytaj więcej

 
BAKEPOL 2015 zdjęcie

BAKEPOL 2015

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach przemysłu piekarskiego i cukierniczego BAKEPOL. Lublin, 10-13.10.2015

Czytaj więcej

 
Nowa zrobotyzowana maszyna zdjęcie

Nowa zrobotyzowana maszyna

Nasza firma zakupiła nową zrobotyzowaną maszynę, która jest wykorzystywana głównie do malowania proszkowego większych serii. Za pomocą tego urządzenia możemy osiągnąć większą wydajność i zmienność produkcji. Jednocześnie urządzenie zapewnia powtarzalność i najwyższej jakości kontrolę grubości powłok.

Czytaj więcej

 
Grupa Adelhelm GmbH i Technicoat s.r.o. ogłaszają partnerstwo zdjęcie

Grupa Adelhelm GmbH i Technicoat s.r.o. ogłaszają partnerstwo

Adelhelm Unternehmensgruppe i Technicoat s.r.o. ogłosiły w dniu dzisiejszym, że 50% firmy Technicoat s.r.o wraz z zależnymi od niej firmami Technicoat Sp. z o.o. w Polsce oraz Technicoat S.l.r. w Rumunii, zostało nabyte przez Grupę Adelhelm GmbH.

Czytaj więcej

 
Certyfikat ISO 9001 zdjęcie

Certyfikat ISO 9001

Od wielu lat spełniamy normy jakościowe w zakresie nakładania powłok technicznych i posiadamy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001. Na początku 2014 roku pomyślnie przeszliśmy kolejny audyt i otrzymaliśmy recertyfikację  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 11