Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Grupa Azoty S.A. Partnerem Głównym Konferencji „Wallstreet” zdjęcie

Grupa Azoty S.A. Partnerem Głównym Konferencji „Wallstreet”

Grupa Azoty S.A. zaprasza na 20 edycję Konferencji Inwestorskiej „WallStreet”, która odbędzie się w dniach 3-5 czerwca 2016 roku w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Konferencja Inwestorska „WallStreet” to największe spotkanie inwestorów indywidualnych w Europie Środkowej organizowane przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Czytaj więcej

 
WallStreet 2016 zdjęcie

WallStreet 2016

XX jubileuszowa konferencja „WallStreet” zorganizowana w Karpaczu przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych w dniach 3-5 czerwca 2016 dobiegła końca. Trzydniowy kongres zgromadził ponad 1000  uczestników – gości, inwestorów indywidualnych, analityków, ekonomistów oraz dziennikarzy związanych z polskim i europejskim rynkiem kapitałowym. Grupa Azoty S.A. była głównym partnerem wydarzenia.

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty S.A. na konferencji „WallStreet 2015” zdjęcie

Grupa Azoty S.A. na konferencji „WallStreet 2015”

Za nami 19. edycja konferencji inwestorskiej „WallStreet” zorganizowanej w Karpaczu przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (29-31 maja).

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty S.A. Partnerem Strategicznym Konferencji „Wallstreet” zdjęcie

Grupa Azoty S.A. Partnerem Strategicznym Konferencji „Wallstreet”

Grupa Azoty S.A. zaprasza na 19 edycję Konferencji Inwestorskiej „WallStreet”, która odbędzie się w dniach 29-31 maja 2015 w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Czytaj więcej

 

Azoty Tarnów Partnerem 16 Konferencji Wallstreet w Zakopanem

Azoty Tarnów zapraszają w dniach 1-3 czerwca 2012 roku na 16 edycję Konferencji Wallstreet, która odbędzie się w Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 5