Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Kosze, pojemniki i dozowniki – jak zadbać o czystość w firmie? zdjęcie

Kosze, pojemniki i dozowniki – jak zadbać o czystość w firmie?

Aby zachować odpowiedni poziom czystości w naszej firmie wystarczy zaopatrzyć się w kilka pomocnych akcesoriów. Największe kłopoty zwykle sprawia nam czystość w łazience, ale i tą część budynku można dobrze zoptymalizować pod kątem czystości, zwiększając przy tym komfort użytkowania. Podczas planowania zakupu produktów mających na celu poprawę czystości w firmie, warto zwrócić się do specjalistów ze sklepu HD plus.

Czytaj więcej

 

Dozowniki, które podnoszą produktywność poprzez bardziej precyzyjną i jednolitą aplikację płynu

Rozwiązania oferowane przez AMB Technic w ramach marki Nordson EFD pomagają producentom elektroniki zwiększyć wydajność dzięki rozwiązaniom dozowania różnych płynów. Są  one dopracowane do najbardziej wymagających środowisk produkcyjnych.

Czytaj więcej

 
Dozowniki grawimetryczne dla mniejszych wydajności wytłaczania folii zdjęcie

Dozowniki grawimetryczne dla mniejszych wydajności wytłaczania folii

Firma Plast-Control zaprezentowała w marcu na targach NPE 2015 w USA kilka nowości. Wśród nowych rozwiązań wymienić można między innymi dwa nowe systemy dozowników grawimetrycznych dla małych wydajności, nowy podwójny pierścień chłodzący Pro-Con Duo II oraz zmodernizowany laboratoryjny układ pomiaru profilu i grubości paska folii Pro-Lab II.

Czytaj więcej

 
Nowości na targach K zdjęcie

Nowości na targach K

Nasi partnerzy zaprezentowali nowe urządzenia z zakresu urządzeń peryferyjnych.

Czytaj więcej

 
KREYENBORG nawiązuje współpracę z VGT zdjęcie

KREYENBORG nawiązuje współpracę z VGT

Niemiecki producent suszarek IR na podczerwień oraz specjalistycznych mieszalników, podajników, dozowników do trudnopłynących surowców takich jak przemiały foliowe, przemiały z włókna - firma KREYENBORG zdecydowała się na powierzenie dystrybucji swoich wyrobów naszej firmie VGT Polska.

Czytaj więcej

 
Grupa WITTMANN na targach Fakuma 2017: Innowacje we wszystkich obszarach! zdjęcie

Grupa WITTMANN na targach Fakuma 2017: Innowacje we wszystkich obszarach!

Grupa WITTMANN także w tym roku zaprezentuje na targach FAKUMA nowe rozwiązania i konstrukcje dla różnych obszarów oferowanych urządzeń. W dniach 17-21 października w halii B1 na stoisku 1204 zaprezentujemy innowacje z zakresów technologi wtrysku, automatyzacji i urzadzeń peryferyjnych. 

Czytaj więcej

 
Nowoczesne łożyska w urządzeniach pakujących zdjęcie

Nowoczesne łożyska w urządzeniach pakujących

Produkcja maszyn pakujących jest jedną z wiodących branż, w której stosowane są nowoczesne technologie, ponieważ maszyny pełnią istotną rolę w procesie produkcji.

Czytaj więcej

 
ROZSĄDNA INWESTYCJA zdjęcie

ROZSĄDNA INWESTYCJA

Wszyscy mówią i piszą o kryzysie. Jedni twierdzą, że był, inni że jest, a jeszcze inni że dopiero będzie. Faktem jest, że inwestor w dobie obecnej sytuacji ekonomicznej musi z coraz większą uwagą patrzeć na swoje inwestycje.

Czytaj więcej

 
Wkomponowane w sukces KOMPOZYT-EXPO® 2013! zdjęcie

Wkomponowane w sukces KOMPOZYT-EXPO® 2013!

Z każdą kolejną edycją krakowskie Targi KOMPOZYT-EXPO® zyskują coraz większą rangę. Najważniejsze wydarzenie w branży kompozytów w Europie Środkowo-Wschodniej 2013 roku potwierdziło swoją markę, gromadząc w hali Targów w Krakowie blisko 2,5 tysiąca specjalistów, co oznacza 20% wzrost liczby zwiedzających w stosunku do roku ubiegłego.

Czytaj więcej

 
Ważenie Dozowanie Pakowanie wydanie 2/2011 zdjęcie

Ważenie Dozowanie Pakowanie wydanie 2/2011

Ważenie Dozowanie Pakowanie wydanie 2/2011

Czytaj więcej

 
RubPlast EXPO – świat tworzyw w Expo Silesia zdjęcie

RubPlast EXPO – świat tworzyw w Expo Silesia

W Expo Silesia zakończyła się trzecia edycja Targów Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy RubPlast EXPO. Impreza i towarzyszące jej targi robotyki i automatyki HAPexpo oraz WIRTOTECHNOLOGIA łącznie zgromadziły ponad 230 Wystawców. W dniach 17 – 19 listopada, obok prezentacji wystawców, nie zabrakło również seminariów i konferencji branżowych. Wydarzeniem towarzyszącym RubPlast EXPO był 4. Kongres Przemysłu Gumy i Kauczuków w Polsce.

Czytaj więcej

 
Co znaczy dokładność mieszarki grawimetrycznej i czas zwrotu inwestycji? zdjęcie

Co znaczy dokładność mieszarki grawimetrycznej i czas zwrotu inwestycji?

Mieszarki grawimetryczne w wytłaczaniu tworzyw sztucznych znalazły stałe miejsce ze względu na oferowane korzyści w zakresie automatyzacji procesu, zarządzania stanami magazynowymi oraz poprawy dokładności sporządzania mieszaniny.

Czytaj więcej

 
Ważenie Dozowanie Pakowanie [Nr 3 (39) Rok X Lipiec, Sierpień, Wrzesień 2010 r.] zdjęcie

Ważenie Dozowanie Pakowanie [Nr 3 (39) Rok X Lipiec, Sierpień, Wrzesień 2010 r.]

Ważenie Dozowanie Pakowanie [Nr 3 (39) Rok X Lipiec, Sierpień, Wrzesień 2010 r.]

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 13