Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
 
Raport podsumowujący targi easyFairs® SyMas i easyFairs® MAINTENANCE zdjęcie

Raport podsumowujący targi easyFairs® SyMas i easyFairs® MAINTENANCE

5 i 6 października w Krakowie już po raz trzeci odbyły się targi obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych easyFairs® SyMas. Po raz drugi towarzyszyły im targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji easyFairs® MAINTENANCE.

Czytaj więcej

 
IV edycja Strefy Studenta w ramach VII Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations zdjęcie

IV edycja Strefy Studenta w ramach VII Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations

Masz pomysł na opakowanie? Interesujesz się designem? Myślisz o związaniu swojej przyszłości z branżą opakowań?

Czytaj więcej

 
Zaplanuj jesień w Krakowie, odwiedź targi easyFairs SyMas! zdjęcie

Zaplanuj jesień w Krakowie, odwiedź targi easyFairs SyMas!

245 wystawców i ponad 3 000 gości targowych - w tak licznym towarzystwie odbyły się w ubiegłym tygodniu targi easyFairs® SCHÜTTGUT w Dortmundzie. Niemiecka edycja imprezy poświęconej materiałom sypkim i masowym zdobyła sobie uznanie zarówno wśród przedsiębiorców z branży, jak również zwiedzających. Wielu z nich pojawi się zapewne jesienią w Krakowie na III edycji targów easyFairs® SyMas!

Czytaj więcej

 
Targi Packaging Innovations - co czeka na gości podczas VII edycji? zdjęcie

Targi Packaging Innovations - co czeka na gości podczas VII edycji?

Wiosną 2015 r. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations po raz siódmy zagoszczą w stolicy. 9 i 10 kwietnia warszawskie Centrum Expo XXI na dwa dni zamieni się w platformę inspiracji, wiedzy i pomysłów dla wszystkich związanych z branżą opakowań.

Czytaj więcej

 
5-6.10.2011 - Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji – easyFairs MAINTENANCE zdjęcie

5-6.10.2011 - Targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji – easyFairs MAINTENANCE

Pierwsza edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji -  easyFairs MAINTENANCE odbędzie się 5 i 6 października w Hali Targów w Krakowie.

Czytaj więcej

 
Targi SyMas i Maintenance – trwa rejestracja odwiedzających zdjęcie

Targi SyMas i Maintenance – trwa rejestracja odwiedzających

Zbliża się kolejna edycja jedynych w Polsce i cieszących się niesłabnącą popularnością Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. 

Czytaj więcej

 
5-6.10.2011 – Targi obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych – easyFairs SyMas zdjęcie

5-6.10.2011 – Targi obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych – easyFairs SyMas

Zapraszamy Państwa na trzecią edycję targów easyFairs SyMas, które odbędą się w hali Targów w Krakowie. Udział w tej imprezie to niepowtarzalna szansa na nawiązanie nowych kontaktów w branży i wzmocnienie wizerunku firmy.

Czytaj więcej

 
easyFairs Packaging Innovations – 23 i 24 marca 2011. Nowości w branży opakowań zdjęcie

easyFairs Packaging Innovations – 23 i 24 marca 2011. Nowości w branży opakowań

Wszystkich związanych z branżą spożywczą, kosmetyczną, farmaceutyczną, chemiczną, tworzyw sztucznych bądź przemysłową z pewnością zainteresuje informacja o zbliżających się targach easyFairs Packaging Innovations 2011. Poszukujący wiadomości na temat rozwiązań w świecie opakowań, recyklingu czy też konfekcjonowania, podobnie jak podczas poprzednich edycji targów organizowanych przez firmę easyFairs, na pewno nie zawiodą się odnajdując potrzebne dla nich informacje oraz nawiązując konieczne dla rozwoju firmy kontakty. 

Czytaj więcej

 
Opakowanie „PINGWIN-witaminowy przyjaciel” na drodze do podbicia Italii zdjęcie

Opakowanie „PINGWIN-witaminowy przyjaciel” na drodze do podbicia Italii

Obok tego sukcesu nie można przejść obojętnie. Kolejny raz studenci z Polski zostali docenieni przez międzynarodowe środowisko branżowe.

Czytaj więcej

 
Targi easyFairs SyMas i MAINTENANCE dobiegły końca zdjęcie

Targi easyFairs SyMas i MAINTENANCE dobiegły końca

Za nami II edycja targów obróbki, magazynowania, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych easyFairs SyMas, oraz premierowa edycja targów utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji – easyFairs Maintenance.

Czytaj więcej

 
easyFairs® Packaging Innovations – targi nowych rozwiązań w branży opakowań zdjęcie

easyFairs® Packaging Innovations – targi nowych rozwiązań w branży opakowań

Zwiększająca się świadomość ekologiczna  wśród konsumentów oraz liczne dyskusje i kampanie na rzecz ochrony środowiska, wpływają w znaczący sposób na decyzje podejmowane przez producentów opakowań. Nowoczesne opakowania są nie tylko trwałe i bezpieczne w użytkowaniu, ale i podlegają procesowi recyklingu.

Czytaj więcej

 
Informacja potargowa: III edycja targów easyFairs® Packaging Innovations zdjęcie

Informacja potargowa: III edycja targów easyFairs® Packaging Innovations

Zwykło się mówić, że to nie szata zdobi człowieka. Choć w popularnym przysłowiu jest dużo prawdy, to jednak trudno szukać potwierdzenia tych słów jeśli chodzi o efektywne metody sprzedaży i promocji produktów. Właśnie temu służy opakowanie, które ma za zadanie "ubrać" produkt i przedstawić go z jak najlepszej strony.

Czytaj więcej

 
Nowości na targach easyFairs Packaging Innovations zdjęcie

Nowości na targach easyFairs Packaging Innovations

Utrzymanie dobrej pozycji w branży wymaga od przedsiębiorstw działających w niej wytężonej pracy. Ogromne pokłady wysiłku kierowane są jednak nie tylko w produkcję i promocję produktów posiadanych już w ofercie, ale przede wszystkim skupiają się na wytężonej pracy nad nowymi rozwiązaniami i technologiami.

Czytaj więcej

 
Targi SyMas i Maintenance zdjęcie

Targi SyMas i Maintenance

3 i 4 października 2013 r. w Hali Targów w Krakowie, specjaliści z branży materiałów sypkich i masowych oraz utrzymania ruchu po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się w swoim gronie w ramach V Targów Obróbki, Magazynowania, Transportu i Logistyki – SyMas

Czytaj więcej

 
VII Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNOVATIONS zdjęcie

VII Międzynarodowe Targi Opakowań PACKAGING INNOVATIONS

Różnorodna i kompleksowa oferta wystawców z całego świata, liczne szkolenia, konferencje i seminaria, najnowsze trendy, tylko branżowi odwiedzający, spotkania i merytoryczne dyskusje.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 65