Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.
 
Czym różni się kompresor olejowy od bezolejowego? Jaki wybrać? zdjęcie

Czym różni się kompresor olejowy od bezolejowego? Jaki wybrać?

Podczas wyboru kompresora prawdopodobnie natkniemy się na dylemat, czy wybrać kompresor olejowy lub bezolejowy.

Czytaj więcej

 
Dobry kompresor - gdzie go kupić? zdjęcie

Dobry kompresor - gdzie go kupić?

Kompresory przydają się zarówno w tak prostych czynnościach jak napompowanie koła do roweru, jak i dużo poważniejszych pracach remontowo-budowlanych. Wybierając tego typu sprzęt warto więc zwrócić szczególną uwagę na jego dopasowanie do potrzeb użytkownika, jakość, a także wytrzymałość.

Czytaj więcej

 
Przeciwerozyjne pokrycia łopatek turbin i kompresorów, odporne na wysokotemperaturową korozję zdjęcie

Przeciwerozyjne pokrycia łopatek turbin i kompresorów, odporne na wysokotemperaturową korozję

CIMO (Carbon Implanted Metal Oxide) - technologia implantacji strukturami węgla amorficznego warstw tlenków metalu, która umożliwia: wykonywanie filtracji strumienia plazmy, wytwarzanie w pełni kontrolowalnych nanostrukturalnych powłok, uzyskanie inn, wacyjnych własności fizykochemicznych pokrycia.

Czytaj więcej

 
 Profesjonalna sprężarka tłokowa – jakie modele warto wybrać? zdjęcie

Profesjonalna sprężarka tłokowa – jakie modele warto wybrać?

Sprężarka tłokowa to najpowszechniejsza konstrukcja spośród sprężarek wykorzystywanych zarówno w pełni profesjonalnych, jak i mniej wymagających aplikacjach. Dzięki prostej konstrukcji, intuicyjnej obsłudze oraz łatwej konserwacji sprężarki tłokowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane m.in. w warsztatach samochodowych i lakierniczych czy do pozostałych mniej wymagających prac. Sprawdź, jaki model sprężarki tłokowej warto wybrać.

Czytaj więcej

 
Jedno urządzenie - wiele możliwości zdjęcie

Jedno urządzenie - wiele możliwości

Weni Solution proponuje rozwiązania do cięcia materiałów arkuszowych oraz z roli (sztywnych i elastycznych). Ploter stołowy, bigująco – tnący Weni WB03II to zaawansowane i niezawodne urządzenie do cięcia, bigowania, nacinania oraz frezowania. Dzięki modułowej głowicy i wykorzystaniu dwóch narzędzi w jednym cyklu pracy, cały proces produkcji przebiega sprawnie i szybko.

Czytaj więcej

 
ENERGOOSZCZĘDNE SYSTEMY CHŁODZENIA FRIGEL ECODRY SYSTEM® zdjęcie

ENERGOOSZCZĘDNE SYSTEMY CHŁODZENIA FRIGEL ECODRY SYSTEM®

W czasach gdy stale rosną ceny energii elektrycznej oraz tworzyw sztucznych konieczne jest poszukiwanie możliwości obniżenia kosztów i zwiększenia wydajności produkcji.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 6