Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Czym są materiały sypkie? zdjęcie

Czym są materiały sypkie?

Na temat materiałów sypkich najczęściej rozmawia się w kontekście ich produkcji i transportu.

Czytaj więcej

 
Szafy na materiały niebezpieczne - sprawdź czy musisz je mieć zdjęcie

Szafy na materiały niebezpieczne - sprawdź czy musisz je mieć

Niemal każde laboratorium, warsztat, zakład przemysłowy, a nawet szkoła przechowuje materiały niebezpieczne - groźne dla ludzi i infrastruktury, chociażby ze względu na swoją łatwopalność. Składowanie tego typu materiałów określone jest ściśle regulacjami prawnymi. Do składowania substancji niebezpiecznych wewnątrz budynku służą m.in.: wanny wychwytowe, stacje poboru, szafy bezpieczeństwa, szafy na butle gazowe, systemy ochrony powierzchni, regały materiałów niebezpiecznych, sorbenty. W jakim przypadku sprawdzą się szafy na materiały niebezpieczne, co można w nich przechowywać i jak wybrać szafę, które spełni wszystkie określone normami wymagania?

Czytaj więcej

 
Jakie materiały budowlane kupić po pandemii? zdjęcie

Jakie materiały budowlane kupić po pandemii?

Obserwując ruch w marketach budowlanych można odnieść wrażenie, że #koronawirus nie dotyczy tej branży. Czy jednak faktycznie producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych mogą spać spokojnie? Z pewnością nie, gdyż epidemia może dotknąć inwestycje budowlane na każdym ich etapie. Wysoka niepewność dotycząca przyszłości może przełożyć się nie chwilowe zmiany budżetach firm działających w najbardziej dotkniętych epidemią branżach oraz niektórych gospodarstwach domowych.

Czytaj więcej

 
Siła spotkań na Targach SYMAS® i MAINTENANCE zdjęcie

Siła spotkań na Targach SYMAS® i MAINTENANCE

Międzynarodowe Targi SYMAS® i MAINTENANCE, które odbyły się w dniach 2-3 października 2019 r. w EXPO Kraków udowodniły, że jedna rozmowa lub jedno spotkanie warte są więcej, niż wiele wysłanych e-maili. Świadczy o tym bardzo duże zainteresowanie imprezą, której siła wynika m. in. z połączenia dwóch rodzajów targów przemysłowych. Tegoroczną edycję odwiedziło 2 874 osób, które poszukiwały konkretnych rozwiązań i produktów wśród stoisk 212 wystawców z 10 krajów.

Czytaj więcej

 
Targi SyMas – tego wydarzenia nie da się ominąć zdjęcie

Targi SyMas – tego wydarzenia nie da się ominąć

Tony surowców, produktów i półproduktów – niemal w każdej firmie codziennie wykorzystuje się materiały sypkie i masowej niezależnie, czy mowa o branży spożywczej, farmaceutycznej, czy o przemyśle ciężkim.

Czytaj więcej

 
Technologia VR, sztuczna inteligencja i przemysł 4.0. Wirtualne oblicze Targów SYMAS®/MAINTENANCE zdjęcie

Technologia VR, sztuczna inteligencja i przemysł 4.0. Wirtualne oblicze Targów SYMAS®/MAINTENANCE

Kraków budzi zainteresowanie nie tylko turystów i koneserów sztuki, ale również zagranicznych biznesmenów z całego świata. Dzięki takim wydarzeniom jak Targi SYMAS®/MAINTENANCE miasto staje się ważnym  punktem na przemysłowej mapie Polski. Nadchodząca edycja, podczas której jednym z tematów będą technologie VR w przemyśle, odbędzie się w dniach 2-3 października w EXPO Kraków.

Czytaj więcej

 
Zaplanuj swoją wizytę na Targach Symas® zdjęcie

Zaplanuj swoją wizytę na Targach Symas®

2-3 października 2019 r. w EXPO Kraków odbędą się unikatowe w skali Polski i Europy targi przemysłowe: 11. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SYMAS®.   

Czytaj więcej

 
Materiały CNC – akcesoria w technice liniowej zdjęcie

Materiały CNC – akcesoria w technice liniowej

Technika liniowa umożliwia sprawne procesy produkcyjne w wielu różnych sektorach przemysłu. Wykorzystuje urządzenia o złożonej budowie pozwalają na przemieszczanie elementów o znacznym ciężarze i dużej sztywności, dzięki czemu mają szerokie zastosowanie w wielu sektorach przemysłu.

Czytaj więcej

 
Eksplozja ofert na Targach SyMas zdjęcie

Eksplozja ofert na Targach SyMas

Najchętniej odwiedzana wystawa w branży, największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowej, szeroki wachlarz maszyn i usług dla przemysłu, branżowe nowości, niezliczone kontakty biznesowe i…wyłącznie kontrolowane WYBUCHY – tak w kilku słowach można opisać 10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas.

Czytaj więcej

 
ML Polyolefins poszerzają ofertę o recyklaty PCR zdjęcie

ML Polyolefins poszerzają ofertę o recyklaty PCR

Firma ML Polyolefins, producent recyklatów PP, zaprezentowała nowe portfolio produktów, dostosowując swoją ofertę do oczekiwań klientów i grupując swoje tworzywa według sposobu przetwórstwa. Przygotowując nową ofertę, ML uzupełnia gamę tworzyw o premierowe materiały do wtrysku.

Czytaj więcej

 
ML Polyolefins poszerzają ofertę o recyklaty PCR zdjęcie

ML Polyolefins poszerzają ofertę o recyklaty PCR

Firma ML Polyolefins, producent recyklatów PP, zaprezentowała nowe portfolio produktów, dostosowując swoją ofertę do oczekiwań klientów i grupując swoje tworzywa według sposobu przetwórstwa. Przygotowując nową ofertę, ML uzupełnia gamę tworzyw o premierowe materiały do wtrysku.

Czytaj więcej

 
Elewatory kubełkowe – 3 wskazówki, kiedy z nich skorzystać zdjęcie

Elewatory kubełkowe – 3 wskazówki, kiedy z nich skorzystać

Często spotykany rozwiązaniem, jeśli chodzi o przeniesienie produktów na określoną wysokość jest wykorzystanie elewatorów kubełkowych. Są to urządzenia chętnie wykorzystywane w przemyśle, gdyż bezproblemowo transportują nawet materiały sypkie. Usprawniło to wiele gałęzi przemysłu i pozwoliło na znaczący postęp technologiczny. Dzięki zastosowaniu elewatorów kubełkowych znacznie obniżono koszty oraz zoptymalizowano proces produkcji. Jak działają te maszyny i dlaczego tak ważne jest ich stosowanie?

Czytaj więcej

 
Konferencja branżowa: Innowacyjne technologie i materiały w przetwórstwie tworzyw sztucznych zdjęcie

Konferencja branżowa: Innowacyjne technologie i materiały w przetwórstwie tworzyw sztucznych

KONFERENCJA BRANŻOWA Innowacyjne technologie i materiały w przetwórstwie tworzyw sztucznych 22-23 listopada 2017 r.   ORGANIZATORZY: Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Polska Izba Gospodarcza Elektrotechniki   AGENDA:   DZIEŃ I &nda...

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty wchodzi na rynek materiałów do druku 3D zdjęcie

Grupa Azoty wchodzi na rynek materiałów do druku 3D

Grupa Azoty rozpoczęła komercyjną sprzedaż produktów do technologii FDM wytwarzanych w Centrum Materiałów do Druku 3D, które są oferowane pod marką Tarfuse®.

Czytaj więcej

 
Bezpieczeństwo podczas spawania – jak je zapewnić? zdjęcie

Bezpieczeństwo podczas spawania – jak je zapewnić?

Spawanie to czynność niezbędna w wielu fabrykach, na budowach czy podczas remontów.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 366