Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.
 
Podejmij wyzwanie – zaprojektuj opakowanie! Zgłoś swój projekt do Strefy Studenta zdjęcie

Podejmij wyzwanie – zaprojektuj opakowanie! Zgłoś swój projekt do Strefy Studenta

Podejmij wyzwanie – zaprojektuj opakowanie! Zgłoś swój projekt do Strefy StudentaMówią, że marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia. Nie inaczej jest w przypadku ambicji zawodowych. Już po raz 8. rusza konkurs Strefa Studenta –  szansa dla młodych projektantów opakowań na postawienie pierwszych kroków na ścieżce kariery w branży opakowań.

Czytaj więcej

 
Dlaczego warto inwestować w porządne opakowania zdjęcie

Dlaczego warto inwestować w porządne opakowania

Porządnie wykonane, estetyczne opakowanie już na starcie zwiększa szanse na sukces handlowy produktu. Większość klientów „kupuje oczami” a na półce sklepowej widać tylko opakowanie. Jakie więc cechy powinno posiadać opakowanie, żeby dobrze spełniało swoją funkcję w procesie handlowym?  

Czytaj więcej

 
Opakowania z tworzyw sztucznych: jakie są najlepsze? zdjęcie

Opakowania z tworzyw sztucznych: jakie są najlepsze?

Każdy wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych dostosowuje się dziś do wymogów ochrony środowiska. Jeśli ten sam kierunek myślenia przyjmą też przedstawiciele firm zlecających opakowania z tworzyw sztucznych, będziemy na właściwej drodze. Stopień świadomości ekologicznej klientów ma w istocie mały wpływ na szybkie zastępowanie nieekologicznych opakowań takimi, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. To współpraca na linii producent opakowań z tworzyw – zleceniodawca, ma tu kluczowe znaczenie. Niezależnie czy jest to producent opakowań plastikowych czy producent opakowań z folii twardych (PET, PCV).

Czytaj więcej

 
Tu warto być. Targi Packaging Innovations już w kwietniu zdjęcie

Tu warto być. Targi Packaging Innovations już w kwietniu

Już niebawem, w dniach 2-3 kwietnia w EXPO XXI Warszawa, odbędą się 11. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations. To wydarzenie o ugruntowanej pozycji na rynku, które każdego roku odwiedzają tysiące gości z Polski i zagranicy. 

Czytaj więcej

 
Trendy w opakowaniach na rok 2018 zdjęcie

Trendy w opakowaniach na rok 2018

Opakowanie to bardzo istotny element produktu, który pozwala wykreować wizerunek marki. To bardzo ważne, zwłaszcza w branży farmaceutycznej  i kosmetycznej. Zwrócenie uwagi na panujące trendy może tylko pozytywnie wpłynąć na odbiór firmy – pisze Antoni Łuchnik w artykule na portalu kierunekFARMACJA.pl.

Czytaj więcej

 
Opakowanie jest ważnym elementem produktu zdjęcie

Opakowanie jest ważnym elementem produktu

Ogólnie znana teza głosi, iż użytkownika może rozpraszać zrozumiała zawartość strony, kiedy ten chce zobaczyć sam jej wygląd. 

Czytaj więcej

 
Dlaczego warto stawiać na ekologiczne opakowania? zdjęcie

Dlaczego warto stawiać na ekologiczne opakowania?

Ekologiczne opakowania to obecnie bardzo ważny i często poruszany temat. W świetle najnowszych danych dotyczących konieczności ochrony klimatu maksymalne ograniczenie wykorzystania tworzyw sztucznych w codziennym życiu człowieka to jedyna słuszna droga. Jak mogą o ochronę klimatu zadbać firmy e-commerce?

Czytaj więcej

 
Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations przełożone na czerwiec zdjęcie

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations przełożone na czerwiec

Targi Packaging Innovations – jedna z największych imprez branży opakowaniowej w Polsce, gromadząca gości z całego świata w tym m.in. wystawców z Włoch i Niemiec, która miała się odbyć na początku kwietnia - została przełożona na 24-25 czerwca br. Decyzja jest spowodowana sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-Cov-2 oraz aktualnymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 8 marca 2020 i rekomendacjami Wojewody Mazowieckiego.

Czytaj więcej

 
Wciągnij się w EKO na Targach Packaging Innovations zdjęcie

Wciągnij się w EKO na Targach Packaging Innovations

Plastikowa słomka, choć jest z pozoru niegroźnym i jakże popularnym przedmiotem, stwarza ogromne zagrożenie dla wód, zwierząt i ludzi. To jeden z przedmiotów najczęściej wyławianych z oceanów. Nie inaczej jest w przypadku wielu plastikowych opakowań. 

Czytaj więcej

 
Podsumowanie  IV edycji Label Innovations „Kreacja unikalnych opakowań, czyli o trudnej przyjaźni drukarza z agencją reklamową” zdjęcie

Podsumowanie IV edycji Label Innovations „Kreacja unikalnych opakowań, czyli o trudnej przyjaźni drukarza z agencją reklamową”

Podsumowanie  IV edycji Label Innovations „Kreacja unikalnych opakowań, czyli o trudnej przyjaźni drukarza z agencją reklamową”, 13.09.2018, EXPO XXI Warszawa  

Czytaj więcej

 
Siła spotkań na Targach Packaging Innovations zdjęcie

Siła spotkań na Targach Packaging Innovations

Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które odbyły się w dniach 2-3 kwietnia 2019 r. w EXPO XXI Warszawa udowodniły, że jedna rozmowa lub jedno spotkanie warte jest więcej niż setki wysłanych maili. 

Czytaj więcej

 
W poszukiwaniu doskonałości zdjęcie

W poszukiwaniu doskonałości

...wszystko o opakowaniach na Międzynarodowych Targach Opakowań Packaging Innovations w EXPO XXI Warszawa

Czytaj więcej

 
Opakowania poza szablonem zdjęcie

Opakowania poza szablonem

Nie jest łatwo skutecznie zastąpić wzory opakowań wzięte ze sztancy, które w ludzkiej świadomości zdążyły już głęboko zapuścić korzenie.  Wystawcy Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations radzą sobie jednak z tym wyzwaniem rewelacyjnie.  

Czytaj więcej

 
Strzał w dziesiątkę! Podsumowanie 10. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations zdjęcie

Strzał w dziesiątkę! Podsumowanie 10. edycji Międzynarodowych Targów Opakowań Packaging Innovations

– Targi oceniam znowu pozytywnie. I to pod kątem kilku aspektów, np. otoczenia, czyli firm, które są obok nas. Uważam, że są lepiej przygotowane do Targów, dzięki temu też – odnoszę wrażenie – jest więcej Zwiedzających.   

Czytaj więcej

 
Od legendarnej puszki Campbella po najbardziej innowacyjne opakowania zdjęcie

Od legendarnej puszki Campbella po najbardziej innowacyjne opakowania

Puszka zupy konserwowej Campbella Andy'ego Warhola uznawana jest za najsłynniejsze opakowanie świata. 

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 164