Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
Na czym polega produkcja detali metalowych? zdjęcie

Na czym polega produkcja detali metalowych?

Współczesne sektory przemysłu podążają za innowacyjnymi i zaawansowanymi technologicznie metodami produkcji detali metalowych.

Czytaj więcej

 
Produkcja addytywna i COVID-19 zdjęcie

Produkcja addytywna i COVID-19

W jaki sposób drukowanie 3D może wpłynąć na przerwany łańcuch dostaw w czasie kryzysu spowodowanego przez epidemię COVID-19?

Czytaj więcej

 
PRODUKCJA KSZTAŁTEK WENTYLACYJNYCH zdjęcie

PRODUKCJA KSZTAŁTEK WENTYLACYJNYCH

PRODUKCJA KSZTAŁTEK WENTYLACYJNYCH

Czytaj więcej

 
Formowanie wtryskowe – najczęstsza technologia produkcji komponentów z tworzyw w branży automotive zdjęcie

Formowanie wtryskowe – najczęstsza technologia produkcji komponentów z tworzyw w branży automotive

Do głównych zalet technologii formowania wtryskowego należy jej wysoka precyzja i optymalizacja kosztów przy wielkoseryjnych produkcjach.

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty liderem odpowiedzialności w przemyśle zdjęcie

Grupa Azoty liderem odpowiedzialności w przemyśle

Grupa Azoty zajęła pierwsze miejsce w kategorii produkcja przemysłowa w XII edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Jest to zestawienie największych spółek w Polsce, ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR).  

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty rozważa produkcję polipropylenu w Policach zdjęcie

Grupa Azoty rozważa produkcję polipropylenu w Policach

Rada Nadzorcza spółki celowej Grupy Azoty – PDH Polska SA pozytywnie zaopiniowała zarekomendowany przez zarząd wariant polipropylenowy budowy instalacji w Policach. Jest on potencjalnie znacząco bardziej atrakcyjny dla Grupy Azoty niż równolegle rozważana produkcja propylenu.

Czytaj więcej

 
Wschodnie Dni Kooperacji | 13-15 listopada 2018 zdjęcie

Wschodnie Dni Kooperacji | 13-15 listopada 2018

W dniach 13-15 listopada 2018 r. w Targach Lublin odbędą się już po raz trzeci Wschodnie Dni Kooperacji. Jest to wydarzenie o charakterze targowym organizowane w celu stworzenia miejsca spotkań dla środowiska podwykonawców przemysłowych i przedstawicieli zakładów produkcyjnych z kraju i zagranicy.

Czytaj więcej

 
Sprawdzamy z jakich tworzyw produkuje się tapety zdjęcie

Sprawdzamy z jakich tworzyw produkuje się tapety

Gdy myślimy o tapetach prawdopodobnie pierwszym materiałem, jaki przychodzi nam do głowy, jest papier. Tymczasem wachlarz możliwości jest znacznie szerszy. Dawniej, u początku ściennych dekoracji, czyli w epoce renesansu, używano drogocennego jedwabiu malowanego ręcznie lub zdobionego wzorami odciskanymi z drewnianych klocków.

Czytaj więcej

 
Jak program do zarządzania produkcją może pomóc w firmie zajmującej się produkcją wyrobów elastomerowych zdjęcie

Jak program do zarządzania produkcją może pomóc w firmie zajmującej się produkcją wyrobów elastomerowych

Pewnie myślisz: co może być skomplikowanego w wyprodukowaniu gumowej uszczelki? I tu się mylisz: za takim produktem stoi wieloletnie know-how, a sama produkcja wiąże się z odpowiedzialnością za jakość towaru.

Czytaj więcej

 

Na targach EuroLab 2019 Watson-Marlow Fluid Technology Group prezentuje kompletną ścieżkę przepływu płynów dla bioprodukcji

Zapraszamy na stoisko D22 w Sali Mikołajskiej, gdzie Watson-Marlow Fluid Technology Group zaprezentuje rozwiązania na każdy etap procesu przetwórczego  

Czytaj więcej

 
Odwiedź strefę EKOPACK i znajdź odpowiedź na pytania związane z nowymi przepisami UE dotyczącymi produkcji plastiku zdjęcie

Odwiedź strefę EKOPACK i znajdź odpowiedź na pytania związane z nowymi przepisami UE dotyczącymi produkcji plastiku

W związku z przyjęciem przepisów przez Parlament UE dotyczących zakazu produkcji plastikowych przedmiotów jednorazowego użytku, mających wejść w życie w 2021 r., Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations pragną przyłączyć się do akcji promującej nowe przepisy, które regulują produkcję opakowań  

Czytaj więcej

 
MachinePoint participates in the technological conferences organized by MKP in Madrid zdjęcie

MachinePoint participates in the technological conferences organized by MKP in Madrid

On Thursday November 22nd the III MKP Technical Conference took place in Madrid. MachinePoint together with Reifenhauser Group, NGR, Frigosystems, Ultrasystem and Syncro presented the latest innovations and solutions to the market of film extrusion, recycling and bag making.

Czytaj więcej

 
Papierowa butelka staje się rzeczywistością zdjęcie

Papierowa butelka staje się rzeczywistością

Firma ALPLA, producent opakowań z tworzyw sztucznych wraz z BillerudKorsnäs, szwedzkim producentem papieru i dostawcą papierowych rozwiązań do pakowania utworzyła spółkę joint venture Paboco (The Paper Bottle Company), której celem jest opracowanie i produkcja papierowej butelki w pełni bio-pochodnej i nadającej się do recyklingu.

Czytaj więcej

 
Wschodnie Dni Kooperacji – miejsce spotkania branży przemysłowej zdjęcie

Wschodnie Dni Kooperacji – miejsce spotkania branży przemysłowej

Za nami III edycja Wschodnich Dni Kooperacji – wydarzenia, które od trzech lat skutecznie tworzy miejsce spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z branży przemysłowej.

Czytaj więcej

 
Wschodnie Dni Kooperacji zdjęcie

Wschodnie Dni Kooperacji

Już 13-15 listopada 2018 r. w Targach Lublin odbędą się Wschodnie Dni Kooperacji. Wydarzenie od trzech lat skutecznie tworzy miejsce spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z branży przemysłowej z kraju i zagranicy.  

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 246