Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Wynik wyszukiwania

 
Grupa Azoty przejmie lidera nawozów specjalistycznych. Spółka podpisała umowę nabycia Grupy COMPO EXPERT zdjęcie

Grupa Azoty przejmie lidera nawozów specjalistycznych. Spółka podpisała umowę nabycia Grupy COMPO EXPERT

Grupa Azoty zawarła dzisiaj ze spółką Goat Netherlands B.V. z siedzibą w Holandii (należącą do funduszu kapitałowego XIO z siedzibą w Londynie) warunkową umowę nabycia 100% udziałów w spółce Goat TopCo GmbH z siedzibą w Niemczech, kontrolującej spółki Grupy COMPO EXPERT, jednego z czołowych podmiotów światowego rynku nawozów specjalistycznych dla odbiorców profesjonalnych.   

Czytaj więcej

 
Spółka igus rośnie na polskim rynku zdjęcie

Spółka igus rośnie na polskim rynku

Spółka igus Polska – oddział światowego lidera w branży tworzyw sztucznych w ruchu planuje dwukrotny wzrost jeszcze w tym roku i trzykrotne zwiększenie obrotów w Polsce do 2020 roku.

Czytaj więcej

 
Certyfikat „Spółka przyjazna inwestorom” zdjęcie

Certyfikat „Spółka przyjazna inwestorom”

Grupa Azoty S.A. została wyróżniona certyfikatem „Spółka przyjazna inwestorom” w ramach Programu „10 na 10 – komunikuj się skutecznie”, będącego autorskim projektem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, prowadzonym pod patronatem Ministerstwa Skarbu Państwa  

Czytaj więcej

 

Kolejny wycinek historii ANWIL na fotografiach

W tym roku ANWIL świętuje 50-lecie powstania. Z okazji jubileuszu włocławska spółka udostępnia internautom archiwum zdjęciowe z lat 1966–1978, zamieszczając co kwartał na stronie kolejne flippingbooki.

Czytaj więcej

 

Azoty Tarnów wysoko w rankingu „Giełdowa Spółka Roku 2012”

Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A. zajęły wysokie dziesiąte miejsce w rankingu „Giełdowa Spółka Roku 2012”, sporządzonym na zlecenie dziennika Puls Biznesu już po raz czternasty.

Czytaj więcej

 
Realizacja projektu „Innowacyjne wyroby w ofercie Marpol Spółka Akcyjna” zdjęcie

Realizacja projektu „Innowacyjne wyroby w ofercie Marpol Spółka Akcyjna”

Rozpoczęto proces realizacji projektu „Innowacyjne wyroby w ofercie Marpol Spółka Akcyjna” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013.  

Czytaj więcej

 
OTWARCIE ODDZIAŁÓW W NORWEGII zdjęcie

OTWARCIE ODDZIAŁÓW W NORWEGII

Mamy przyjemność poinformować Państwa o otwarciu naszej nowej spółki zależnej. Po niedawnym uruchomieniu przedstawicielstwa w Niemczech i otwarciu nowego oddziału w Kazachstanie, przyszedł czas na Norwegię.

Czytaj więcej

 
Plan połączenia spółek Clariant Polska Sp. z o.o. i Süd-Chemie Polska Sp. z o.o. zdjęcie

Plan połączenia spółek Clariant Polska Sp. z o.o. i Süd-Chemie Polska Sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że Zarządy spółek Clariant Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim oraz Süd-Chemie Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku podjęły decyzję o połączeniu obu spółek.  

Czytaj więcej

 

Zmiany w składzie zarządu Grupy Azoty ZAK Spółka Akcyjna

27 czerwca 2013 r. Rada Nadzorcza Grupy Azoty ZAK Spółka Akcyjna, działając na podstawie Statutu Spółki, odwołała pana Ireneusza Marciniaka ze składu zarządu spółki Grupa Azoty ZAK S.A. i powołała w skład zarządu Spółki na stanowisko wiceprezesa pana Krzysztofa Kamińskiego.

Czytaj więcej

 

Spółka Venture Incubator S.A. zadebiutowała 7 czerwca 2010 roku

W poniedziałek, 7 czerwca 2010 roku na NewConnect zadebiutowała spółka Venture Incubator S.A. Jest to 128 spółka notowana na alternatywnym rynku akcji GPW oraz 24 debiut w bieżącym roku na tym rynku.

Czytaj więcej

 

Zmiany w składzie zarządu ZAK Spółka Akcyjna

Rada Nadzorcza ZAK Spółka Akcyjna, 6 lipca 2012r. działając na podstawie Statutu Spółki, odwołała pana Wiesława Skwarko ze składu zarządu spółki ZAK S.A. z funkcji wiceprezesa zarządu. Powołała natomiast w skład zarządu Spółki na stanowisko wiceprezesa zarządu pana Ireneusza Marciniaka. Uchwały weszły w życie z dniem podjęcia.

Czytaj więcej

 
Spółka LANXESS rozbudowuje zakład w Jhagadii na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku indyjskiego zdjęcie

Spółka LANXESS rozbudowuje zakład w Jhagadii na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku indyjskiego

Uruchomienie trzech nowych zakładów produkcyjnych Inwestycja rzędu 70 milionów euro w rozwój zakładu Utworzenie 300 nowych miejsc pracy

Czytaj więcej

 
Grupa Azoty - Nowe oblicze polskiej chemii zdjęcie

Grupa Azoty - Nowe oblicze polskiej chemii

Od dzisiaj, 5 grudnia 2012 r. wszystkie spółki, które tworzą Grupę Kapitałową Azoty Tarnów działają pod nową, wspólną marką – Grupa Azoty.

Czytaj więcej

 
Skalkuluj koszty i oszczędzaj na windykacji zdjęcie

Skalkuluj koszty i oszczędzaj na windykacji

Pragma Inkaso edukuje rynek w zakresie zarządzania płynnością i ryzykiem finansowym. W ramach tej misji z początkiem roku Spółka udostępniła darmowy elektroniczny kalkulator kosztów windykacji.

Czytaj więcej

 

ERG SA: Spółka skupiła już ponad 6,5% własnych akcji

Na początku kwietnia w ramach programu odkupu akcji własnych ERG S.A. w celu ich umorzenia, spółka ERG S.A. posiada łącznie 2.587.131 akcji.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 88