Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.
 
 Profesjonalna sprężarka tłokowa – jakie modele warto wybrać? zdjęcie

Profesjonalna sprężarka tłokowa – jakie modele warto wybrać?

Sprężarka tłokowa to najpowszechniejsza konstrukcja spośród sprężarek wykorzystywanych zarówno w pełni profesjonalnych, jak i mniej wymagających aplikacjach. Dzięki prostej konstrukcji, intuicyjnej obsłudze oraz łatwej konserwacji sprężarki tłokowe z powodzeniem mogą być wykorzystywane m.in. w warsztatach samochodowych i lakierniczych czy do pozostałych mniej wymagających prac. Sprawdź, jaki model sprężarki tłokowej warto wybrać.

Czytaj więcej

 
Jakie są rodzaje sprężarek powietrza i do czego są wykorzystywane? zdjęcie

Jakie są rodzaje sprężarek powietrza i do czego są wykorzystywane?

Obecnie sprężarki powietrza uznawane są za najpopularniejszy nośnik energii w przemyśle. W końcu ich jakość oraz skuteczność wpływa bezpośrednio na kondycję i oszczędności, jakie osiąga przedsiębiorstwo.

Czytaj więcej

 
Dobry kompresor - gdzie go kupić? zdjęcie

Dobry kompresor - gdzie go kupić?

Kompresory przydają się zarówno w tak prostych czynnościach jak napompowanie koła do roweru, jak i dużo poważniejszych pracach remontowo-budowlanych. Wybierając tego typu sprzęt warto więc zwrócić szczególną uwagę na jego dopasowanie do potrzeb użytkownika, jakość, a także wytrzymałość.

Czytaj więcej

 
Czym różni się kompresor olejowy od bezolejowego? Jaki wybrać? zdjęcie

Czym różni się kompresor olejowy od bezolejowego? Jaki wybrać?

Podczas wyboru kompresora prawdopodobnie natkniemy się na dylemat, czy wybrać kompresor olejowy lub bezolejowy.

Czytaj więcej

 
Maszyna termoformująca ROLL N BLOW zdjęcie

Maszyna termoformująca ROLL N BLOW

Podczas targów Interpack, firma Serac zaprezentuje, na zasadach międzynarodowej wyłączności, maszynę termoformującą Roll N Blow, skonstruowaną przez rozpoczynającą działalność francuską spólkę Agami, której Serac jest udziałowcem. Maszyna ta umożliwia produkcję butelek dużo niższym kosztem i przy znacznie mniejszym zużyciu surowca niż w przypadku produkcji z zastosowaniem tradycyjnych metod.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 5