Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
MachinePoint participates in the technological conferences organized by MKP in Madrid zdjęcie

MachinePoint participates in the technological conferences organized by MKP in Madrid

On Thursday November 22nd the III MKP Technical Conference took place in Madrid. MachinePoint together with Reifenhauser Group, NGR, Frigosystems, Ultrasystem and Syncro presented the latest innovations and solutions to the market of film extrusion, recycling and bag making.

Czytaj więcej

 
22-23 listopada 2017 X-PET w KUHNE Otwarte dni zdjęcie

22-23 listopada 2017 X-PET w KUHNE Otwarte dni

Serdecznie zapraszamy na otwarte dni w KUHNE poświęcone wytłaczaniu folii PET oraz jej spienianiu w trakcie ekstruzji.  

Czytaj więcej

 
Na czym polega produkcja detali metalowych? zdjęcie

Na czym polega produkcja detali metalowych?

Współczesne sektory przemysłu podążają za innowacyjnymi i zaawansowanymi technologicznie metodami produkcji detali metalowych.

Czytaj więcej

 
Wydajny walec rozprężający do folii, tkanin, tekstyliów oraz papieru zdjęcie

Wydajny walec rozprężający do folii, tkanin, tekstyliów oraz papieru

Firma DRECKSHAGE jest producentem wałków technicznych wytwarzanych ze stali, aluminium oraz stali nierdzewnej według indywidualnych specyfikacji klientów.

Czytaj więcej

 
ILLIG – Nowe systemy odwijania folii zdjęcie

ILLIG – Nowe systemy odwijania folii

firma ILLIG wprowadziła do sprzedaży nowy system odwijania folii. Stanowiska mogą odwijać z wałków na których bobina foliowa jest zacisnięta za pomocą stożków zaciskowych lub klient może wybrać sobie system odwijający z wałka rozprężnego z bobiną foliową.

Czytaj więcej

 

Nowa inwestycja – nowy produkt – większe moce produkcyjne w Efekt Plus

Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. to przykład firmy, która z myślą o klientach i spełnianiu ich oczekiwań, stale inwestuje w rozwój i wprowadza nowe innowacyjne produkty. Niedawno spółka poinformowała, że do końca 2020 roku planuje montaż i uruchomienie kolejnej linii technologicznej, która będzie zlokalizowana w hali produkcyjnej na terenie Parku Naukowo Technologicznego – Rzeszów – Dworzysko.

Czytaj więcej

 
Labtech zaprasza na testy nowych linii do rozdmuchu folii zdjęcie

Labtech zaprasza na testy nowych linii do rozdmuchu folii

Szwedzko-tajlandzka firma Labtech Engineering wykonała pilotową linię rozdmuchu folii 9-warstwowej dla klienta w USA, dostosowaną do jego specyficznych potrzeb. Spółka otrzyma także zamówienie z Niemiec na podobną, 9- lub nawet 11-warstwową linię. Do końca maja urządzenia można obejrzeć i przetestować w Bangkoku. Firma Labtech pokryje część kosztu biletów lotniczych i 1-2 dniowego pobytu.

Czytaj więcej

 
Nowe linie mini do wylewu i rozdmuchu folii zdjęcie

Nowe linie mini do wylewu i rozdmuchu folii

Podczas targów NPE 2015 w USA firma Labtech Engineering zaprezentowała dwie linie mini do wylewu i rozdmuchu folii w nowych wersjach 3-warstwowych.

Czytaj więcej

 
Dozowniki grawimetryczne dla mniejszych wydajności wytłaczania folii zdjęcie

Dozowniki grawimetryczne dla mniejszych wydajności wytłaczania folii

Firma Plast-Control zaprezentowała w marcu na targach NPE 2015 w USA kilka nowości. Wśród nowych rozwiązań wymienić można między innymi dwa nowe systemy dozowników grawimetrycznych dla małych wydajności, nowy podwójny pierścień chłodzący Pro-Con Duo II oraz zmodernizowany laboratoryjny układ pomiaru profilu i grubości paska folii Pro-Lab II.

Czytaj więcej

 
Nowa laboratoryjna linia do koekstruzji folii zdjęcie

Nowa laboratoryjna linia do koekstruzji folii

Firma Labtech Engineering zainstalowała w swoim laboratorium badawczym nową, dziewięciowarstwową linię ko-ex do rozdmuchu.

Czytaj więcej

 
Promocja folii 3M IJ180 + Laminaty zdjęcie

Promocja folii 3M IJ180 + Laminaty

Wyjątkowa oferta na folie 3M - tylko w TUPLEX - Seria IJ180 + laminaty.

Czytaj więcej

 
Opakowania z tworzyw sztucznych: jakie są najlepsze? zdjęcie

Opakowania z tworzyw sztucznych: jakie są najlepsze?

Każdy wiodący producent opakowań z tworzyw sztucznych dostosowuje się dziś do wymogów ochrony środowiska. Jeśli ten sam kierunek myślenia przyjmą też przedstawiciele firm zlecających opakowania z tworzyw sztucznych, będziemy na właściwej drodze. Stopień świadomości ekologicznej klientów ma w istocie mały wpływ na szybkie zastępowanie nieekologicznych opakowań takimi, które są przyjazne dla środowiska naturalnego. To współpraca na linii producent opakowań z tworzyw – zleceniodawca, ma tu kluczowe znaczenie. Niezależnie czy jest to producent opakowań plastikowych czy producent opakowań z folii twardych (PET, PCV).

Czytaj więcej

 
Dodatki antykorozyjne zdjęcie

Dodatki antykorozyjne

Dodatki antykorozyjne VCI do tworzyw sztucznych oraz dodatki antykorozyjne do folii, zwane również jako inhibitory korozji do tworzyw, inhibitory korozji do folii antykorozyjnych, zapobiegają tworzeniu się korozji. 

Czytaj więcej

 
Termoformowanie płyt i folii na maszynach UA – Otwarty dzień w ILLIG-u zdjęcie

Termoformowanie płyt i folii na maszynach UA – Otwarty dzień w ILLIG-u

Serdecznie zapraszamy 1 marca 2012 na dzień otwarty w firmie ILLIG poświęcony formowaniu płyt i folii głównie na maszynach UA. 

Czytaj więcej

 
Napędy NORD do ekstruderów wykorzystywanych w przemyśle tworzyw sztucznych zdjęcie

Napędy NORD do ekstruderów wykorzystywanych w przemyśle tworzyw sztucznych

Producenci z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych doceniają długi okres eksploatacji, niskie koszty utrzymania i konserwacji oraz wysoką efektywność energetyczną systemów napędowych NORD DRIVESYSTEMS. Firma oferuje napędy do ekstruderów (wytłaczarek) zoptymalizowane do pracy w ciężkich warunkach.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 171