Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

INDUSTRYmeeting - innowacyjne technologie i rozwiązania przemysłowe 20-21 lutego 2018

20-11-2017, 00:00

Expo Silesia, INDUSTRYmeeting

W sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia trwają przygotowania do drugiej edycji Targów Technologii Przemysłowych INDUSTRYmeeting - unikatowego wydarzenia dedykowanego innowacyjnym produktom i rozwiązaniom dla przemysłu. Targi odbędą się w dniach 20-21 lutego 2018r.

INDUSTRYmeeting swą tematyką obejmuje kilka najważniejszych procesów technologicznych występujących w wielu gałęziach przemysłu, takich jak: cięcie, szlifowanie, wykrawanie, lutowanie, zgrzewanie, technologie kompozytowe, pomiarowe, pneumatykę, automatykę i hydraulikę, BHP, utrzymanie ruchu oraz przetwórstwo tworzyw.

Zestawienie powyższych branż sprawia, że INDUSTRYmeeting to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni Wystawcom nie tylko możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami, ale również sprzyjać będzie pozyskaniu nowych  kontaktów biznesowych, a Zwiedzającym umożliwi zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i nowościami rynkowymi.

Organizatorzy targów mają świadomość tego, że Aglomeracja Śląska to niezaprzeczalnie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie wydarzenia INDUSTRYmeeting w jego centrum to niepodważalny atut. To właśnie tu, na południu kraju, liderzy rynku posiadają swoje kluczowe zakłady produkcyjne: maszynowe, motoryzacyjne, związane z techniką grzewczą i instalacyjną czy urządzeniami AGD. Utrzymane w formule B2B wydarzenie daje możliwość spotkania w jednym miejscu dyrektorów technicznych i wykonawczych, kadry zarządzającej i inżynierskiej w zakładach przemysłowych, a także specjalistów, techników oraz pracowników naukowych.

Targom towarzyszyć będzie strefa konsultacyjno-seminaryjna, stanowiąca doskonałą okazję do pogłębienia fachowej wiedzy w gronie specjalistów. Wzorem ubiegłej edycji odbędzie się kolejna odsłona seminarium pt.: Materiały Kompozytowe w Przemyśle. Nie zababranie również wykładów poświęconych branży BHP, a także licznych warsztatów związanych z produkcją i utrzymaniem ruchu w zakładach przemysłowych. Nowością podczas targów będzie specjalna strefa dedykowana dla Przemysłu 4.0 gdzie będzie można posłuchać na temat nowej rewolucji przemysłowej, która obecnie rozgrywa się na naszych oczach.

Więcej informacji o targach można znaleźć na stronie www.industrymeeting.pl lub kontaktując się bezpośrednio z organizatorami, którzy zapraszają do współtworzenia tego wydarzenia: tel. +48 32 78 87 506, kom. +48 510 031 732, e-mail: wioletta.blonska@exposilesia.pl

Źródło: Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

Artykuł został dodany przez firmę

Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia

Expo Silesia to nowoczesne działające na rynku od 2008 roku centrum targowo-konferencyjne zlokalizowane w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły