Staubli-Łódź Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Grupa Azoty Partnerem Mistrzostw Polski w szachach

W środę, 28 kwietnia rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w szachach.

W środę, 28 kwietnia rozpoczęły się Mistrzostwa Polski w szachach. Grupa Azoty została partnerem turnieju, który odbywa się pod patronatem Premiera Mateusza Morawieckiego. Zaangażowanie Grupy to element strategii sponsoringowej spółki, zakładającej wspieranie kluczowych wydarzeń sportowych w kraju.

Grupa Azoty Partnerem Mistrzostw Polski w szachach

W uroczystości rozpoczęcia LOTTO Indywidualnych Mistrzostw Polski w Szachach oraz PGNiG TERMIKA Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet w Szachach weźmie udział Tomasz Hryniewicz, Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

- Bezpieczeństwo finansowe jest punktem wyjścia do osiągania dobrych wyników, nie tylko w biznesie. Jako jeden z liderów branży nawozowo-chemicznej, chcemy mieć swój udział we wspieraniu polskich sportowców, a tym samym gwarantować im możliwość skupienia się na zdobywaniu jak najlepszych rezultatów. Mistrzostwa Polski w szachach to najważniejszy turniej krajowy, mający na celu wyłonienie najlepszych szachistów w Polsce. Na podstawie wyników tego turnieju Polski Związek Szachowy wyłania kadrę narodową, a z niej – olimpijską. Nie mogło nas więc zabraknąć wśród Partnerów tego wydarzenia. Dziękuję organizatorom turnieju za zaproszenie do wsparcia Mistrzostw. Szczególne wyrazy podziękowania kieruję również w stronę Pana Ministra Łukasza Schreibera, który zaprosił nas do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu – mówi Tomasz Hryniewicz, wiceprezes Zarządu Grupy Azoty S.A.

W ramach Mistrzostw Polski odbędą się również PGNiG TERMIKA Gala Hetmanów oraz GRUPA AZOTY Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Szachach Superbłyskawicznych. Wydarzenie zakończy się 8 maja.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Azoty S.A.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm chemicznych, przedsiębiorstwem sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej. Łączymy ponad 80-letnią tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy producentem poszukiwanych na rynku tworzyw konstrukcyjnych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły