Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Wynik wyszukiwania

 
11. Konferencja „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów” zdjęcie

11. Konferencja „Selektywna zbiórka, segregacja i recykling odpadów”

Konferencja odbędzie się 4 – 6 luty 2020 r. w Bielsko-Białej. Nadchodzący rok 2020 to wdrażanie kolejnego etapu zmian na rynku gospodarki odpadami komunalnymi. Jest to wymuszone ostatnimi nowelizacjami przepisów, dostosowaniem się do rosnących wymogów europejskich, zmaganiem się samorządu i przedsiębiorców z trudnościami z zagospodarowaniem czy dalszym zbytem sporej części frakcji odzyskanych odpadów, lawinowo rosnącymi kosztami.

Czytaj więcej

 
Motion? Plastics! Wybierz smart plastics i zagwarantuj bezpieczeństwo swoim maszynom zdjęcie

Motion? Plastics! Wybierz smart plastics i zagwarantuj bezpieczeństwo swoim maszynom

Niezwykle szybki zwrot kosztów inwestycji oraz gwarancja bezpieczeństwa systemów przy zastosowaniu naszych inteligentnych tworzyw sztucznych. Podczas tegorocznych targów Energetab pokażemy Państwu, jak to możliwe.

Czytaj więcej

 
OTWARCIE NOWEGO ODDZIAŁU W BIELSKU-BIAŁEJ zdjęcie

OTWARCIE NOWEGO ODDZIAŁU W BIELSKU-BIAŁEJ

Od dnia 1 lutego 2016 roku zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszego nowego oddziału w Bielsku-Białej zlokalizowanego przy ul. Żywieckiej 260. Nasz nowy oddział o łącznej powierzchni 280 m2 składa się z części sklepowej, warsztatowej oraz magazynowej.

Czytaj więcej

 
igus na Energetab pod znakiem bezpieczeństwa zdjęcie

igus na Energetab pod znakiem bezpieczeństwa

Na tegorocznych targach Energetab w Bielsku-Białej igus zaprezentuje całą gamę swoich rozwiązań technologicznych pod hasłem przewodnim „Bezpieczeństwo gwarantowane!”. Wśród nowości zobaczyć będzie można m.in. system bezpiecznego prowadzenia przewodów do pulpitów sterujących.

Czytaj więcej

 
Elementy Elesa+Ganter w następcy kultowej Syreny zdjęcie

Elementy Elesa+Ganter w następcy kultowej Syreny

Elesa+Ganter od wielu lat współpracuje z producentami z branży motoryzacyjnej. W ofercie firmy występuje wiele elementów, które są wykorzystywane przez renomowane firmy w seryjnej produkcji różnego rodzaju urządzeń lub pojazdów. Przykładem jest współpraca z twórcami następcy popularnego polskiego samochodu Syrena.

Czytaj więcej

 
Wyzwania dla polskiego przemysłu zdjęcie

Wyzwania dla polskiego przemysłu

Podobno jeden telefon jest jak dziesięć maili. Naszym zdaniem jedno spotkanie jest jak 20 telefonów. Wierzymy w siłę spotkań. Dlatego wybraliśmy się z kamerą do naszych wystawców, aby porozmawiać o wyzwaniach stojących przed polskim przemysłem.  

Czytaj więcej

 

Autodesk wraz z partnerami zapraszają na seminaria, konferencje i warsztaty - wersje 2012

Autodesk wraz z Autoryzowanym Partnerami zapraszają na seminaria, konferencje i warsztaty poświęcone nowym rozwiązaniom dla przemysłu. Nowe cechy rozwiązań z serii 2012 oraz szereg zagadnień związanych z cyfrowym prototypowaniem przedstawione będą na kilkudziesięciu spotkaniach w całej Polsce (m.in. Poznań, Bielsko-Biała, Szczecin, Warszawa, Wrocław, Konin, Łódź, Gdańsk) oraz sesjach online. Terminy i zakres tematyczny można sprawdzić na stronie www.autodesk.pl/events

Czytaj więcej

 
Nowa, maksymalnie odporna na zmywanie etykieta do identyfikacji obwodów drukowanych zdjęcie

Nowa, maksymalnie odporna na zmywanie etykieta do identyfikacji obwodów drukowanych

Konstrukcje obwodów drukowanych są coraz mniejsze i coraz bardziej złożone, w związku z czym w montażu stosowane są coraz intensywniejsze procesy mycia i środki myjące.

Czytaj więcej

 
NOWOŚĆ: Folia magnetyczna zdjęcie

NOWOŚĆ: Folia magnetyczna

Xprint Magnetic Film - folia magnetyczna do druku cyfrowego

Czytaj więcej

 
Tuplex wprowadza nowe ceny na plandeki xPlan zdjęcie

Tuplex wprowadza nowe ceny na plandeki xPlan

xPlan to odpowedź na zapotrzebowanie naszych Klientów na dobrej jakości produkt w odpowiedniej cenie - już od 6,6 zł / m2.

Czytaj więcej

 
Płyty kompozytowe Tubond w ofercie Tuplex zdjęcie

Płyty kompozytowe Tubond w ofercie Tuplex

Płyta kompozytowa Tubond najlepsza dla reklamy, idealna do zadruku.

Czytaj więcej

 
KOLOROWY Świat Plexy w Tuplex! zdjęcie

KOLOROWY Świat Plexy w Tuplex!

Największy wybór u największego dostawcy PMMA w Europie Środkowo Wschodniej - w Tuplex! Największa ilość formatów, grubości i kolorów w najlepszych cenach... Po co więc przepłacać jeśli możesz zakupić wszystko w Tuplex.

Czytaj więcej

 
WĄŻ DO PRZESYŁU GORĄCEGO POWIETRZA SAHARA/LL/BD zdjęcie

WĄŻ DO PRZESYŁU GORĄCEGO POWIETRZA SAHARA/LL/BD

Gumowy wąż przeznaczony do przesyłu gorącego powietrza, charakteryzujący się elastycznością oraz odpornością na załamania.  

Czytaj więcej

 
KGHM Ecoren w gronie przedsiębiorstw fair play zdjęcie

KGHM Ecoren w gronie przedsiębiorstw fair play

To już kolejny - po trzech certyfikatach ISO oraz dyplomie uczestnictwa w programie "Biała Lista" - tytuł potwierdzający spełnianie przez KGHM Ecoren wysokich wymagań w zakresie rzetelności i wiarygodności firmy, zarówno wobec partnerów, jak i pracowników

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 22