Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Grupa Azoty S.A.

Wynik wyszukiwania

 
Higieniczne śruby i nakrętki GN 1580 zgodne z aktualnymi wymogami EHEDG zdjęcie

Higieniczne śruby i nakrętki GN 1580 zgodne z aktualnymi wymogami EHEDG

Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom klientów w dziedzinie maksymalnego zachowania higieny w trakcie procesu produkcyjnego Elesa+Ganter wprowadziła do swojej oferty śruby i nakrętki GN 1580 z serii Hygienic Design. Nowe elementy spełniają szereg wymagań sanitarnych, co zostało potwierdzone certyfikatem EHEDG (European Hygienic Engineering & Design Group).

Czytaj więcej

 
Nowa linia produktów higienicznych zdjęcie

Nowa linia produktów higienicznych

W branżach wymagających zachowania higieny linie produkcyjne muszą być skonstruowane w ten sposób, aby nie nastąpiło ich za­nieczyszczenie, narażające producenta na ogromne straty. 

Czytaj więcej

 
Trzy produkty ELESA+GANTER z nagrodami za wzornictwo przemysłowe zdjęcie

Trzy produkty ELESA+GANTER z nagrodami za wzornictwo przemysłowe

ELESA+GANTER zdobyła w tym roku dwie prestiżowe nagrody za wzornictwo iF DESIGN AWARD oraz Reddot Design Award dla uchwytów pałąkowych GN 328 i GN 428 oraz dźwigni nastawnych płaskich GN 126.

Czytaj więcej

 
Trzy nagrody iF Design dla produktów igus zdjęcie

Trzy nagrody iF Design dla produktów igus

Trzy produkty igus zdobyły w tym roku nagrody za innowacyjny design: triflex RSE, system dla prowadników stosowanych w robotach, system usuwania płaszcza zewnętrznego przewodów CFRIP dla przewodów chainflex a także system do utrzymywania przewodów słuchawkowych w ładzie czyli e-bone.

Czytaj więcej

 
Poprawa funkcjonalności oraz odświeżenie designu - wycinarek fibrowych z serii FL oraz HM zdjęcie

Poprawa funkcjonalności oraz odświeżenie designu - wycinarek fibrowych z serii FL oraz HM

Wskazówki otrzymane od Państwa jak również od operatorów urządzeń Weni są dla Nas cenne, dokładamy starań aby wprowadzać je w życie.

Czytaj więcej

 
Uchwyty rurowe z oryginalnym i ergonomicznym designem zdjęcie

Uchwyty rurowe z oryginalnym i ergonomicznym designem

Elesa+Ganter oferuje szeroki zakres uchwytów rurowych, które poprzez indywidualne cechy, takie jak: kształt, rodzaj materiału, rozmiar lub kolor są w stanie sprostać wymaganiom większości aplikacji. Pierwotnym przeznaczeniem tego typu uchwytów były osłony maszyn i urządzeń przemysłowych.

Czytaj więcej

 
Uchwyty GN 428 i GN 328 – ergonomia, wytrzymałość i nowoczesny design zdjęcie

Uchwyty GN 428 i GN 328 – ergonomia, wytrzymałość i nowoczesny design

Nowe uchwyty GN 428 i GN 328 zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi wymaganiami i trendami dotyczącymi konstrukcji maszyn. Ergonomiczny kształt, dopasowany chwyt, łatwy sposób montażu, duża wytrzymałość oraz możliwość zamówienia uchwytu o dowolnej długości to główne zalety tych produktów.  

Czytaj więcej

 
Książka: DRUK 3D/AM zdjęcie

Książka: DRUK 3D/AM

Druk 3D to tzw. wytwarzanie przyrostowe, po angielsku Additive Manufacturing, AM. Ten ostatni termin stosuje się obecnie głównie do wytwarzania przemysłowego.

Czytaj więcej

 
Stylistyka lat 50. i 60. w sztukaterii – nowe kolekcje Marbet Design zdjęcie

Stylistyka lat 50. i 60. w sztukaterii – nowe kolekcje Marbet Design

Marbet Design wprowadza na rynek dwie nowe kolekcje sztukaterii zaprojektowanych przez młodych, utalentowanych projektantów ze Śląska

Czytaj więcej

 
Modern Packaging – Innovation, Profitability, Design zdjęcie

Modern Packaging – Innovation, Profitability, Design

W dniach: 2,3,4 czerwca 2014r. w Warszawie  odbędzie się kolejna edycja masterclass, podczas którego przedstawionych zostanie wiele studiów przypadków.

Czytaj więcej

 
Szafki wykonane z produktów Plastics Group zagrały w najnowszej produkcji z Jamesem Bondem zdjęcie

Szafki wykonane z produktów Plastics Group zagrały w najnowszej produkcji z Jamesem Bondem

Z przyjemnością informujemy, że Szafki Aquarius z serii 007 wyprodukowane z dostarczonych przez firmę Plastics Group materiałów zostały wykorzystane na planie najnowszej produkcji z Jamesem Bondem.

Czytaj więcej

 

Fani zbudują scenografię arena DESIGN

Scenografia tegorocznej edycji organizowanego przez Międzynarodowe Targi Poznańskie wydarzenia arena DESIGN ma zostać zbudowana z surowców wtórnych.

Czytaj więcej

 
Fantastic colors zdjęcie

Fantastic colors

Making colors come alive in exceptionally sensual creations – this is what the specialists of the GRAFE-Design-Center of the GRAFE-Group in Blankenhain, Germany is known for within the plastics industry and beyond.

Czytaj więcej

 
Rekordowe zainteresowanie KOMPOZYT-EXPO® 2015! zdjęcie

Rekordowe zainteresowanie KOMPOZYT-EXPO® 2015!

Mimo, że od krakowskich Targów dzieli nas kilka miesięcy, to już dzisiaj tegoroczną edycję należy uznać za wyjątkową. Jeszcze nigdy na tak wczesnym etapie Targi nie cieszyły się tak dużym zainteresowaniem! 

Czytaj więcej

 
INTERPACK 2011 stawia na Design zdjęcie

INTERPACK 2011 stawia na Design

Cztery polskie firmy wybrały projekty Elipsa Design na odbywające się w dniach 12-18 maja największe na świecie, prestiżowe targi INTERPACK 2011 w Düsseldorfie. Wśród 2700 wystawców z 60 krajów całego świata, ekspozycja targowa jest jednym z najważniejszych elementów, mających przyciągnąć uwagę zwiedzających.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 132