Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Grupa Azoty zaprasza na PLASTPOL Kielce

Grupa Azoty zaprasza na PLASTPOL Kielce w dniach 26-29.05.2015.  Pawilon E – stoisko 27  

Grupa Azoty zaprasza na PLASTPOL Kielce w dniach 26-29.05.2015.  Pawilon E – stoisko 27

Grupa Azoty zaprasza na PLASTPOL KielceXIX Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL to jedna z największych imprez branżowych w Europie, na której swoje produkty zaprezentują najważniejsze firmy sektora przetwórstwa tworzyw sztucznych. Lista kilkuset wystawców z ponad 30 krajów prezentujących maszyny i urządzenia do przetwórstwa tworzyw, formy i narzędzia, komponenty, tworzywa sztuczne, jak również całe linie przetwórcze wraz z rozwiązaniami informatycznymi wykorzystywanymi w branży niewątpliwie świadczy o skali i randze targów w sektorze chemicznym.

Na wystawie o takim wydźwięku nie może zabraknąć Grupy Azoty. Podczas trwających cztery dni targów przedstawiciele największego koncernu chemicznego w Polsce zaprezentują kompleksową ofertę tarnowskich tworzyw konstrukcyjnych wraz z ich modyfikowanymi odmianami oraz szeroką gamę produktów segmentu OXO produkowanych w Kędzierzynie-Koźlu.

Jak co roku, oprócz bogatej oferty produktowej, uczestnicy PLASTPOLU odwiedzający stoisko Grupy Azoty mogą liczyć na rzetelną i profesjonalną obsługę oraz obecność najlepszych polskich sportowców reprezentujących takie dyscypliny sportowe jak: skoki i biegi narciarskie oraz siatkówka.

Zapraszamy!
Pawilon E - stoisko 27 w dniach 26-29.05.2015

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Azoty S.A.

Jesteśmy jedną z największych polskich firm chemicznych, przedsiębiorstwem sektora Wielkiej Syntezy Chemicznej. Łączymy ponad 80-letnią tradycję z nowoczesnością. Jesteśmy producentem poszukiwanych na rynku tworzyw konstrukcyjnych

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły