Staubli-Łódź Sp. z o.o.
Knauf Industries Polska Sp. z o.o.	Knauf Industries Polska Sp. z o.o.

Artykuł Dodaj artykuł

Wspólnie na rzecz Potrzebujących!

09-12-2015, 00:00

Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować, że od 14 października br. nasze lokalne firmy: KOŁO, AMB TECHNIC, ANDRE ABRASIVE ARTICLES i WOOD-MIZER we współpracy z POLSKIM CZERWONYM KRZYŻEM przeprowadziły wspólnie 4 akcje zbiórki używanej odzieży i innych (nieraz zaskakujących) produktów.

Dary zostały przekazane osobom potrzebującym z miasta i powiatu kolskiego.

Wspólnie na rzecz Potrzebujących!Zaczynamy niedługo okres świąt i radosnych rodzinnych spotkań. Nie brakuje jednak wśród nas tych, dla których zima jest ciężkim wyzwaniem, prawdziwym testem na przetrwanie.

O tym jak ogromne znaczenie w tym trudnym okresie ma chęć pomocy i brak obojętności na cierpienie innych, przypomina POLSKI CZERWONY KRZYŻ.

W tym roku, po raz pierwszy w Kole, między 14 października a 3 grudnia br. PCK oddział Koło wspomogły firmy: KOŁO, AMB TECHNIC, ANDRE ABRASIVE ARTICLES i WOOD-MIZER. Przeprowadzono cztery dwudniowe zbiórki, podczas których każdy mógł przekazać czystą odzież, obuwie, bieliznę, koce, obrusy, pościel, opatrunki, zabawki lub książki na rzecz osób potrzebujących.

Darczyńcy przekazali 1546 kg darów, które zostaną przekazane przez PCK potrzebującym z naszego regionu. Ilość i forma przekazanych produktów przerosła oczekiwania organizatorów. Wśród nich znalazły się między innymi nowe rzeczy, ciepła odzież, którą zakupiono specjalnie na cel zbiórki, a nawet wielkogabarytowa sofa, która natychmiast znalazła nowy dom.

To była bardzo udana, solidarna akcja. Ogromne podziękowania należą się wszystkim pracownikom firm organizujących zbiórkę, za sprawą których przedsięwzięcie to zakończyło się sukcesem.
Organizatorzy już teraz zapowiadają kontynuację działań i planują jej coroczne wznawianie w okresie jesienno - zimowym.

Oficjalne zakończenie i podsumowanie tegorocznej akcji odbyło się w dniu 7 grudnia w siedzibie firmy AMB Technic.

Źródło: AMB Technic

Artykuł został dodany przez firmę

AMB Technic

Dozowanie klejów i uszczelniaczy to nasza pasja! Profesjonalne systemy dozujące do klejów, żywic, silikonów, smarów, olejów itp.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły