Staubli-Łódź Sp. z o.o.
PoliwęglanPoliwęglan

Wynik wyszukiwania

 
Dynamiczny rozwój LERG wyróżniony tytułem „Diamenty Forbesa” 2016 zdjęcie

Dynamiczny rozwój LERG wyróżniony tytułem „Diamenty Forbesa” 2016

LERG znalazł się w gronie laureatów prestiżowego rankingu miesięcznika Forbes „Diamenty Forbesa” 2016. Jest to ranking firm, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. LERG zajął wysokie 4 miejsce w zestawieniu przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego o przychodach przekraczających 250 mln zł.

Czytaj więcej

 
Dynamiczny rozwój LERG wyróżniony tytułem „Diamenty Forbesa” 2016 zdjęcie

Dynamiczny rozwój LERG wyróżniony tytułem „Diamenty Forbesa” 2016

LERG znalazł się w gronie laureatów prestiżowego rankingu miesięcznika Forbes „Diamenty Forbesa” 2016. Jest to ranking firm, które w trzech ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. 

Czytaj więcej

 
Trzeci „Diament Forbesa” dla firmy LERG S.A. zdjęcie

Trzeci „Diament Forbesa” dla firmy LERG S.A.

W tegorocznym rankingu firma LERG S.A. uplasowała się na 5. miejscu wśród przedsiębiorstw o najbardziej dynamicznym wzroście wartości biorąc pod uwagę woj. podkarpackie.

Czytaj więcej

 
Diament Forbes 2017 dla LERG S.A. zdjęcie

Diament Forbes 2017 dla LERG S.A.

Lerg SA – wiodący producent i eksporter żywic syntetycznych – już po raz drugi znalazł się w gronie laureatów prestiżowego rankingu „Diamenty Forbesa 2017”. W zestawieniu regionalnym, w kategorii firm dużych z przychodami powyżej 250 mln zł, LERG S.A. zajął wysoką, 9. pozycję.

Czytaj więcej

 
Diamentowe Centrum Innowacji Edoradca zdjęcie

Diamentowe Centrum Innowacji Edoradca

Sześćdziesięciu zatrudnionych doradców, ekspertów, naukowców oraz 1,5 mld zł pozyskanych dotacji, a teraz nagroda od Miesięcznika Forbes. Warto było!

Czytaj więcej

 
„Diamenty Polskiej Chemii” rozdane zdjęcie

„Diamenty Polskiej Chemii” rozdane

Grupa Azoty zwycięzcą tegorocznej gali Diamentów Polskiej chemii, jako jedyna odebrała aż trzy statuetki. Spółki Grupy triumfowały w kategoriach Lider Innowacji i Lider Inwestycji.

Czytaj więcej

 
Diamenty Forbes’a 2015 zdjęcie

Diamenty Forbes’a 2015

TECHNICOAT SP. Z O.O. znalazła się w prestiżowym gronie Diamentów Forbes’a 2015 przedsiębiorstw, które w ostatnich latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Czytaj więcej

 
Spółki Grupy Azoty nagrodzone w konkursie “Diamenty Polskiej Chemii” zdjęcie

Spółki Grupy Azoty nagrodzone w konkursie “Diamenty Polskiej Chemii”

W konkursie „Diamenty Polskiej Chemii” plastyfikator Oxoplast Medica Grupy Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. otrzymał tytuł Produktu Roku.  

Czytaj więcej

 
Top Industry Summit czyli nowoczesny przemysł w pigułce już wkrótce! zdjęcie

Top Industry Summit czyli nowoczesny przemysł w pigułce już wkrótce!

VIII edycja jednego z najważniejszych wydarzeń branży przemysłowej – konferencja Top Industry Summit odbędzie się już 23 października w Sheraton Warsaw Hotel. Zwieńczeniem wydarzenia będzie wieczorna gala rozdania statuetek „Diamenty Top Industry”.  

Czytaj więcej

 
Spółki Grupy Azoty - Diamentami 2014 zdjęcie

Spółki Grupy Azoty - Diamentami 2014

Wchodzące w skład Grupy Azoty spółki: Grupa Azoty Puławy i Grupa Azoty Automatyka zostały laureatami „Diamentów Forbesa” - prestiżowej nagrody przyznawanej przez opiniotwórczy magazyn gospodarczy „Forbes”.

Czytaj więcej

 
ANWIL Liderem CSR zdjęcie

ANWIL Liderem CSR

Włocławska spółka z Grupy ORLEN zdobyła tytuł Lidera CSR w konkursie „Diamenty Polskiej Chemii” organizowanym przez Executive Club i firmę doradczą PwC Polska.

Czytaj więcej

 
Syntetyczne diamenty zwiększają efektywność wiercenia w materiałach kompozytowych zdjęcie

Syntetyczne diamenty zwiększają efektywność wiercenia w materiałach kompozytowych

Włókna węglowe wzmacniane polimerami (CFRP), zarówno same, jak i w pakietach z płytami tytanowymi/aluminiowymi, są szeroko wykorzystywane w przemyśle lotniczym na całym świecie ze względu na swój bardzo dobry stosunek wytrzymałości do masy i stabilne własności materiałowe w wymagających środowiskach przemysłowych.

Czytaj więcej

 
Godło Firma Przyjazna Klientowi odebrane zdjęcie

Godło Firma Przyjazna Klientowi odebrane

W minioną środę, 10 stycznia 2018 r., na uroczystej gali w campusie Digital Knowledge Village w Warszawie, zostały wręczone Godła Firmy Przyjaznej Klientowi przedsiębiorstwom, które w niezależnym audycie satysfakcji klientów osiągnęły w minionym roku oceny na poziomie minimum 85% w każdym badanym obszarze. 

Czytaj więcej

 
Konferencja Top Industry Summit - podsumowanie zdjęcie

Konferencja Top Industry Summit - podsumowanie

29 listopada w hotelu Sheraton w Warszawie odbyła się konferencja „Top Industry Summit”, będąca kontynuacją prestiżowego „Chemical Industry Summit & Awards Gala”.

Czytaj więcej

 

Wszystkich: 14